داغ ترینها: ....

دفاتر پستی در ایام كرونائی دایر است

دفاتر پستی در ایام كرونائی دایر است

کمیاب آنلاین: بگفته مدیرکل دفتر ارتباطات شرکت ملی پست، در روزهایی که محدودیت های کرونائی در کشور اعمال شده، از آنجایی که شرکت پست در گروه یک و سازمان های خدمت رسان قرار دارد، مردم می توانند در ساعات اداری طبق روال عادی از خدمات شرکت پست استفاده کنند.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، ‬تشدید شیوع ویروس کرونا و ثبت رکوردهای بالا در مبتلاشدن و مرگ و میر ناشی از این ویروس موجب شد تا محدودیت ها و تعطیلات کرونائی جدی تر شود. در این بین، فعالیت ها در هر شهر و منطقه ای بسته به وضعیت مبتلاشدن و مرگ و میر ناشی از کرونا متوقف یا نیمه متوقف شده، با توجه به این گروه های خدمت رسان در طول این مدت به فعالیت خود ادامه می دهند.
در این راستا حسن عمیدی -مدیرکل دفتر ارتباطات شرکت ملی پست- با اشاره به کارهای شرکت ملی پست در وضعیت شیوع ویروس کرونا در ایران، بیان کرد: از اسفندماه ۹۸ با شیوع ویروس کرونا در کشور، شرکت ملی پست هم قدم با دیگر افراد و سازمان هایی که به مردم خدمت رسانی کردند، در خط مقدم مبارزه با کرونا بودند، در صورتیکه مردم در قرنطینه بودند، اقلام و اشیا خودرا بوسیله شرکت پست ارسال می کردند.
وی افزود: در این مقطع زمانی که کرونا مشکل تر شده و وارد پیک پنجم کرونا شدیم، با توجه به این که مجموعه شرکت ملی پست در گروه یک و سازمان های خدمت رسان قرار دارد، مانند آتش نشانی، بیمارستان ها و مراکز اورژانس، خدمات آن جزء الزامات و ضروریات روزمره زندگی شهروندان است و هیچ اختلالی در فعالیت پست ایجاد نشده، بدین سبب مردم می توانند خدمات خودرا از شرکت پست دریافت نمایند و ما می توانم به قطع زنجیره کرونا و خروج از این پیک کمک نماییم.
به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، در دوران شیوع ویروس کرونا خصوصاً تعطیلات دو هفته ای اخیر کسب وکارها، بخش عمده ای از خریدهای مردم بصورت غیرحضوری و بوسیله فروشگاه های اینترنتی انجام می شود. با توجه به این که تحویل بخش عمده این بسته ها توسط شبکه پستی انجام می شود، شرکت ملی پست با بسیج تمامی امکانات موجود و بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی، تلاش نموده بسته ها و امانات مردم را بموقع تحویل دهد.

منبع:

1400/04/20
13:28:17
0.0 / 5
1043
تگهای خبر: اختلال , اینترنت , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین