داغ ترینها: ....

فروشگاه آنلاین آمازون از دسترس خارج شد

فروشگاه آنلاین آمازون از دسترس خارج شد

به گزارش کمیاب آنلاین فروشگاه آنلاین آمازون یکشنبه شب با قطعی گسترده روبرو شد و دسترسی کاربران جهانی به آن قطع شد.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، این فروشگاه آنلاین در دامنه های منطقه ای مختلف پیام خطا نشان داد. رویترز نتوانست به فهرست محصولات در دامنه های فروشگاه آمازون شامل آمریکا، هند، کانادا، انگلیس، فرانسه و سنگاپور دسترسی پیدا کند.

سخنگوی آمازون از اینکه برخی از مشتریان این شرکت هنگام خرید با مشکل روبرو شده اند ابراز تاسف کرد و اظهار داشت: از اینکه صبر می کنید تا این مشکل را برطرف نماییم، قدردانی می نماییم.

تا ساعت هشت و ۳۰ دقیقه بامداد روز دوشنبه برخی از دامنه های آمازون باردیگر فعال شدند. این شرکت درباره اینکه خدماتش تا چه حد احیا شده اند، اظهارنظر نکرد.

طبق اعلام وبسایت رصد قطعی داون دتکتور، بیشتر از ۳۸ هزار کاربر مشکل دسترسی به سایت فروشگاه آنلاین آمازون را گزارش کردند و حدود ۵۰۰ کاربر هم از مشکل دسترسی به خدمات وب آمازون خبر دادند. حدود ۸۰ درصد از مشکلات گزارش شده در ارتباط با وبسایت آمازون، حدود ۱۵ درصد ورود به حساب کاربری و پنج درصد خدمات صورتحساب بود.

داون دتکتور قطعی وب سایتها و خدمات را با جمع آوری گزارشهای کاربران از منابع مختلف نظیر گزارشهای خطایی که کاربران در پلت فرم داون دتکتور ارسال می کنند، رصد می کند. این قطعی امکان دارد برای شمار گسترده تری از کاربران روی داده باشد.

بر اساس گزارش رویترز، کاربران مختلف آمازون در ژوئن با قطعی موقتی پلتفرمهای آمازون شامل الکسا و پریم ویدیو روبرو شده بودند که به سرعت احیا شدند.
1400/04/22
10:16:28
0.0 / 5
1429
تگهای خبر: آمازون , آنلاین , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین