داغ ترینها: ....

آغاز ثبت نام رقابت كارآفرینی رنگ مك تپ كاپ 2

آغاز ثبت نام رقابت كارآفرینی رنگ مك تپ كاپ 2

ثبت نام دومین رقابت کارآفرینی مک تپ کاپ از امروز آغاز شد، این رویداد به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد.


به گزارش روز چهارشنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، مدرسه کارآفرینی توسعه پایا (مک تپ) با مشارکت و حمایت یکی از شرکتهای فناور، دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر، واحد صنعت ستاد توسعه فناوری نانو و شبکه تبادل فناوری، دومین دوره رویداد مک تپ کاپ را برگزار می نماید.
مک تپ بازوی نوآوری و توسعه کسب و کار یکی از شرکتهای دانش بنیان است که بعد از برگزاری موفق رقابت کارآفرینی «مک تپ کاپ» در زمستان ۹۹، حالا با حمایت فعالان عرصه فناوری دومین رقابت کارآفرینی خویش را با عنوان «مک تپ کاپ ۲» در تمامی زمینه های کسب و کار با اولویت طرح های حوزه پلیمر، رنگ و رزین، برگزار می نماید.
طرح هایی که در حوزه های دارای اولویت تعریف شده باشند، امتیاز ویژه ای در داوری کسب می کنند، اما با عنایت به اهمیت سایر شاخصهای داوری، امکان برنده شدن سایر طرح ها هم وجود دارد.
این رویداد کارآفرینی به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد و هر روز از رویداد، تعداد مشخصی از شرکت کنندگان با هماهنگی دبیر رویداد در محل دفتر این شرکت فناور حاضر شده و سایر شرکت کنندگان به صورت آنلاین قادر به پیگیری رویداد هستند. در روز داوری نیز، تیم هایی که به مرحله داوری راه یافته اند، به صورت حضوری و سایر تیم ها به صورت آنلاین حضور خواهند داشت.
در ابتدای این رویداد برای شرکت کنندگان فرصتی در نظر گرفته شده تا با معرفی سوابق و علایق خود و شرکت در رویداد تیم سازی، با یکدیگر بیشتر آشنا شده و به تشکیل یا تکمیل تیم های خود بپردازند. تا آخر ۱۵ مرداد، فرصت تشکیل تیم و اعلام آن به دبیر رویداد وجود دارد. در صورت تیم نشدن، فرد از مسابقه حذف می شود، اما می تواند در کارگاه ها شرکت نماید.
در اولین روز رویداد، فایلی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد که در واقع فرمت عرضه در روز داوری است. در طول رویداد هم زمان با برگزاری کارگاه های آموزشی، تیم ها فرصت دارند طرح مدنظر خویش را مطابق فرمت عرضه تکمیل کنند. هر تیم امکان دارد قبل از ثبت نام در این رویداد، روی طرح موردنظر کار کرده باشد یا این که صرفا برای حضور در مسابقه، به یک ایده رسیده و روی آن کار کند.
شرکت کنندگان تا ۶ شهریور ماه فرصت خواهند داشت طرح خویش را برای بخش رقابت رویداد ارسال نمایند.
به تیم اول این رقابت مبلغ ۱۲ میلیون تومان، تیم دوم مبلغ ۱۰ میلیون تومان و تیم سوم مبلغ ۸ میلیون تومان اعطا خواهد شد. علاوه بر آن امکان حضور در دوره شتاب دهی (تأمین فضای استقرار، دریافت مشاوره از خبرگان صنعت و تأمین سرمایه بذری) و همینطور امکان استخدام در این شرکت فناور برای تمامی شرکت کننده های رویداد (پس از ارزیابی) وجود دارد.
این رویداد از چهارم مرداد تا ۱۱ شهریور ماه برگزار می گردد. ثبت نام در این رویداد تا اول مرداد ماه ادامه دارد.منبع:

1400/04/25
22:03:50
0.0 / 5
801
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین