داغ ترینها: ....
قادری:

اطمینان می دهیم محدودیت فضای مجازی به هیچ عنوان مطرح نیست

اطمینان می دهیم محدودیت فضای مجازی به هیچ عنوان مطرح نیست

کمیاب آنلاین: نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی خواهان برخورد با دلالان در بازار سیمان شد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، جعفر قادری در تذکری در جلسه علنی بامداد امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از دولت انتظار داریم در فرصت باقی مانده موارد مربوط به تقسیمات کشوری را حل کند. از دولت آینده هم می خواهیم در نخستین فرصت برای حل به هم ریختگی حقوق ها به مجلس شورای اسلامی لایحه ارائه کند، برای اینکه مردم انتظاراتی دارند و شاید مجلس به تنهایی نتواند عدم تعادل در حقوق را حل کند، پس نیازمند ارائه لایحه از طرف دولت هستیم تا بتوانیم حقوق های بالا را تعدیل و حقوق های پایین را افزایش دهیم.
وی با اشاره به واکنش ها به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی نیز تصریح کرد: اطمینان می دهیم هدف ما صیانت از حقوق کاربران است و موضوع محدودیت فضای مجازی به هیچ عنوان مطرح نیست.
نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: از دولت می خواهم طرح های نیمه تمام را به سرعت به پایان نرساند و اجازه دهد دولت آینده این طرح ها را تکمیل و افتتاح کند. همین طور خط دو انتقال آب شیراز با وجود افتتاح هنوز بصورت کامل راه اندازی نشده و انتظار می رود مشکل به زودی حل شود.
وی افزود: برخی اعلام نمودند بازار سیمان در اختیار ۱۵ نفر است در صورت صحت این ادعا دستگاه های نظارتی باید برخوردهای لازم را انجام دهند و در غیر این صورت با کسانی که این مسائل را مطرح می کنند برخورد شود.
نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی در آخر با اشاره به مشکلات حوزه آب در کشور نیز اظهار نمود: با وجود تمام خشکسالی ها و مشکلات بنظر می رسد این مشکل به وزارت نیرو و مجلس شورای اسلامی باز می گردد برای اینکه نتوانسته ایم برای جذب مشارکت های مردمی موفق عمل نماییم همین طور تا زمانی که بخشنامه داخلی مجلس شورای اسلامی اصلاح نشود نمی توان مشکلات را حل کرد.
منبع:

1400/05/05
23:33:57
5.0 / 5
818
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین