داغ ترینها: ....

سلطان پرداخت هزینه وس پیدا شد

سلطان پرداخت هزینه وس پیدا شد

به گزارش كمیاب آنلاین محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات امشب در لایو اینستاگرام از «سلطان پرداخت هزینه خدمات ارزش افزوده» رونمایی نمود.به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از خبر آنلاین محمدجواد آذری جهرمی ساعاتی پیش در پخش زنده اینستاگرام اعلام نمود: یك كارگر ساختمانی با نام شایان طی مدت سه سال بیشتر از ۱۲ میلیون تومان هزینه خدمات ارزش افزوده پرداخت كرده است.
وزیر ارتباطات اظهار داشت: در پاسخ پیامكی وی با درخواست كد دستوری #۶*۸۰۰* رقم ۱۲ میلیون تومان به او اعلام شده است.
در تماس تلفنی این فرد كه از اهالی استان كرمانشاه شهرستان جوانرود است، خویش را بعنوان اپراتور دستگاه بتن ریزی معرفی نمود. او گفت هیچگاه جهت استفاده از این خدمات درخواستی ارسال نكرده است.
گفتنی است طی چند روز گذشته وزیر ارتباطات با معرفی كد #۶*۸۰۰* از مردم و مشتركین تلفن همراه خواست تا با استفاده از این كد دستوری از هزینه هایی كه تابحال بابت خدمات ارزش افزوده پرداخت كرده و از آن بی خبر بودند آگاه شوند.

جهرمی در ادامه اظهار داشت: در این اقدام بیشتر از ۳.۵ میلیون نفر استعلام گرفته و نزدیك به ۵۰۰ هزار شكایت برای ارقامی كه برای خدمات ارزش افزوده از انها دریافت شده شكایت كرده اند.
وی اضافه كرد: ما تلاش می نماییم و درخواست می نماییم تا همه مردم ازاین كد بهره برده و از میزان پرداختی های بابت خدمات ارزش افزوده خارج از اراده مشتركین آگاه شده و از با ارسال پیامك به شماره ۸۰۰۷ شكایت خویش را مطرح كنند.
وزیر ارتباطات افزود: در جهت ساماندهی این فضا و آخر بخشیدن به این كلاهبرداری ها مصوباتی آماده شده و طی یكی دو هفته آینده پس از به نتیجه رسیدن اطلاع رسانی خواهد شد.
جهرمی در ادامه این برنامه زنده اینستاگرامی اظهار نمود: این شركت ها بیشتر از ۱۳ هزار میلیارد تومان از جیب مشتركین تلفن همراه و بدون اطلاع آنها درآمد داشته اند در حالیكه پیشتر خود آنها اظهار كرده بودند نزدیك به ۲۵۰۰ میلیارد تومان درآمد داشته اند.
وی تصریح كرد: شركتی مانند رایتل با ۸۰۰ میلیون تومان درآمد در سال را همه مردم می شناسند اما هیچ یك از این شركت های خدمات ارزش افزوده را مردم نمی شناسند. این شركت ها با این درآمدهای پنهان بدون پرداخت مالیات در حال كسب درآمد هستند و نه برای اقتصاد كشور فایده ای دارند و نه برای مردم. چون كه هیچ محتوای فاخری هم تولید نمی كنند.

۱۷۲۲۶۲۲۶1398/08/18
17:58:24
5.0 / 5
4357
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین