داغ ترینها: ....

گوگل در روسیه جریمه شد

گوگل در روسیه جریمه شد

دادگاهی در مسکو شرکت گوگل را به سبب نقض مقررات روسیه درباب محتوای ممنوع، جمعا 14 میلیون روبل (190 هزار و 398 دلار) جریمه کرد.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، روسیه بطور مرتب غولهای شبکه اجتماعی را به سبب عدم حذف محتوای ممنوع جریمه کرده و به دنبال وادار کردن شرکتهای فناوری خارجی برای تاسیس دفتر در این کشور است.

دادگاه منطقه تاگانسکی مسکو اعلام نمود گوگل پنج جریمه شامل چهار میلیون روبل، ۱.۵ میلیون روبل، پنج میلیون روبل، ۱.۵ میلیون روبل و دو میلیون روبل دریافت کرده است.

سخنگوی گوگل دو جریمه اول را تایید نمود اما توضیحات بیشتری نداد.

روسیه گوگل را در یک سال قبل به دلیلهای مختلف از عدم حذف محتوایی که غیرقانونی شناخته شده تا کوتاهی در بومی سازی اطلاعات کاربران به دفعات مبالغ اندکی جریمه کرده است.

گوگل همین طور با حکم یک دادگاه ملزم شده است حساب یوتیوب شبکه تلویزیونی زارگراد -متعلق به کنستانتین مالوفیف که تحت تحریمهای آمریکا آمریکا و اتحادیه اروپا قرار دارد - را رفع مسدودیت کند.

بر اساس گزارش رویترز، دادگاه تجدیدنظر مقرر است ۲۰ سپتامبر اجرا شود. شبکه تلویزیون زارگراد دوشنبه هفته جاری اعلام نمود مذاکرات با گوگل را که مالک یوتیوب است، رها کرده است و این شرکت آمریکایی را به کش دادن مذاکرات متهم کرد.

منبع:

1400/05/27
14:20:53
0.0 / 5
899
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین