داغ ترینها: ....
مخالف وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات

نظری: زارع پور رویه شفافی ندارد

نظری: زارع پور رویه شفافی ندارد

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات تجربه کافی ندارد، اظهار داشت که آقای زارع پور رویه شفافی ندارد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، سید غنی نظری در جلسه علنی نوبت بامداد امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات در مخالفت با وزیر پیشنهادی اظهار نمود: از رییس دولت به سبب نادیده گرفتن جمعیت ۳۰ میلیونی آذری زبانان در کابینه سیزده گلایه دارم.
وی افزود: دلیل مخالفتم با آقای زارع پور به سبب فقدان رویه شفاف او است. او به نمایندگان مخالفِ طرح صیانت از فضای مجازی می گوید که با این طرح مخالف است، بعد در کمیسیون فرهنگی که اعضای آن طراح این طرح بودند بیان می کند که موافق طرح صیانت است. این روحیه وزیر قابل قبول نیست.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سابقه زارع پور متناسب با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیست، اظهار نمود: وزارت ارتباطات وزارت گسترده ای است. آقای زارع پور تنها مسئول IT در قوه قضاییه بوده و طبیعتا تجربه ای برای اداره وزارت ارتباطات را ندارد. او جوان و نخبه است اما تجربه لازم را ندارد.
نظری اشاره کرد: در کلاب هاوس شنیدم که آقای زارع پور در هیچ کدام از شبکه های مجازی خارجی عضو نیستند این یعنی ایشان یا با شماره خود عضویت ندارد یا اعتقادی به شبکه های مجازی ندارد.
نماینده خلخال در مجلس شورای اسلامی افزود: مقرر است زارع پور وزیر وزارتخانه ای شود که کارگزاران مخابرات روستایی در آن با مشکل مواجهند و هنوز وضعیت استخدامی آنها معلوم نیست. در برنامه شان چیزی برای رسیدگی به این مشکل دیده نمی گردد. به نظرم ایشان توانایی وزارت ارتباطات را ندارد.1400/05/31
12:42:21
2.5 / 5
915
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین