داغ ترینها: ....
با صدور اطلاعیه ای، از سوی مركز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری

اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام فرزندان شهداء و جانبازان

اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام فرزندان شهداء و جانبازان

با صدور اطلاعیه ای، از طرف مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری، «اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) درسال 1400وزارت آموزش و پرورش» اعلام گردید.


به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در این اطلاعیه مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری آمده است: با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) ازسوی سازمان سنجش آموزش کشور، ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای داوطلبان معرفی شده، به اطلاع می رساند معرفی شدگان به آموزش وپرورش مکلفند بمنظور طی سایر مراحل استخدام (بررسی صلاحیت های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی برای شرکت در دوره های مهارت آموزی) به شرح زیر اقدام نمایند.
رعایت دقیق مفاد دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس۱۹ و فاصله گذاری اجتماعی (موضوع نامه۱- ۶۰۲.۷۷۷۵۵ مورخ ۳۱ مردادماه ۱۴۰۰ دفتر سلامت و تندرسی وزارت متبوع منضم به دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس۱۹ و فاصله گذاری اجتماعی دفتر سلامت، جمعیت خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)، در زمان بررسی اسناد ومدارک، بررسی صلاحیت های عمومی گزینش، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی ازسوی معرفی شدگان الزامی می باشد.
قبول شدگان یک برابر ظرفیت آزمون جهت پیگیری امور مربوط به پروسه استخدام و اطلاع از زمان و مکان دقیق تحویل مدارک و مستندات مربوط، از روز یکشنبه مورخ ۷ شهریور ۱۴۰۰ به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان سهمیه خدمتی مراجعه نمایند.
تذکر مهم: عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر اعلام شده توسط دستگاه، به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می گردد.
مدارک لازم جهت تایید اطلاعات خود اظهاری در مرحله بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدامی فرزندان شهید و جانباز ۷۰ درصد و بالاتر، به شرح زیر اعلام می شود.
در این اطلاعیه، مدارک مورد نیاز را ۳ قطعه عکس ۴×۳تمام رخ پشت نویسی شده که امسال گرفته شده باشد، اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن؛ اصل شناسنامه و تصویر از تمامی صفحات آن؛ اصل مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در آزمون ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن؛ اصل کارت اختتام خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن (برای آقایان)؛ اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران، ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی) و ارائه مدرک جهت استفاده از اولویت بومی شهرستانی. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج درپیوست دفترچه آزمون) اعلام نموده است.
درصورت تأیید مدارک و مستندات مربوط، معاینات پزشکی و آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت، همزمان با بررسی صلاحیت های عمومی صورت می پذیرد.
توضیح: چنانچه بهر دلیلی صلاحیت های عمومی فرد پذیرفته شده ازسوی گزینش مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.
پذیرفته شدگان جهت بررسی صلاحیت های عمومی از طرف هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان محل استخدام (سهمیه خدمتی)، اقدامات ذیل را به عمل آورند:
- در صورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله بررسی مدارک، ضرورت دارد بعد از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به آدرس www.gozinesh.medu.ir، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی (حداکثر به مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته گزینش استان محل خدمت خود ارسال و یا بصورت حضوری تحویل نمایند. پس در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.
- عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال بموقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.
بعد از اعلام نتایج نهایی آزمون، پذیرفته شدگان نهایی(شغل های آموزگاری، دبیری و هنرآموزی) جهت گذراندن دوره مهارت آموزی به دانشگاه فرهنگیان یا دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی معرفی خواهند شد. عدم ثبت نام وشرکت در دوره مذکور به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهدشد.

1400/06/05
23:15:03
0.0 / 5
848
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین