داغ ترینها: ....

بازگشایی دفاتر مایکروسافت به تاخیر افتاد

بازگشایی دفاتر مایکروسافت به تاخیر افتاد

کمیاب آنلاین: مایکروسافت به سبب شیوع کرونای دلتا، تصمیم گرفت بازگشایی کامل دفاترش در آمریکا را تا زمان نامعلومی به تاخیر بیاندازد.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، مایکروسافت در یک پست وبلاگ اعلام نمود باتوجه به ابهامات پیرامون کووید ۱۹، تصمیم گرفتیم تاریخ جدیدی را برای بازگشایی کامل دفاتر آمریکایی خود پیش بینی نکرده و گشایش دفاترمان را زمانی انجام دهیم که برمبنای دستورالعمل سلامتی عمومی، ایمن باشد.

شرکت مایکروسافت اعلام نمود کارمندان هر دفتری در آمریکا هنگامی به محل کار خود بازخواهند گشت که همه دستورالعملهای دولت محلی محقق شده و محل مذکور به مرحله ششم از معیارهایی که این شرکت در مارس شرح داده بود برسد. رسیدن به مرحله ششم مستلزم آنست که کووید 19 دیگر بار مهمی برای جامعه محلی نباشد و به ویروسی مانند آنفولانزای فصلی تبدیل گشته باشد.

این غول نرم افزاری پیش تر اعلام نموده بود دفتر مرکزی ردموند و سایر دفاتر آمریکایی را بجای هفتم سپتامبر، در چهارم اکتبر (۱۲مهر) بازگشایی خواهدنمود. تاسیسات این شرکت در مارس سال ۲۰۲۰ بسته شدند. خیلی از کارمندان به دنبال دورکاری دائمی هستند. مایکروسافت سال قبل متعهد شد به همه کارمندانش اجازه دهد بصورت نیمه وقت دورکاری کنند و کارمندان این شرکت می توانند از مدیرانشان برای دورکاری تمام وقت یا نقل مکان به منطقه دیگری اجازه بگیرند.

بعضی از شرکتهای فناوری بزرگ بازگشت کارمندان به محل کار را به تاخیر انداخته اند و شرکتهایی نظیر اپل و فیسبوک انجام واکسیناسیون را به سبب افزایش موارد مبتلاشدن به کووید ۱۹ در آمریکا، الزامی کرده اند. مایکروسافت یک ماه پیش اعلام نموده بود همه کارمندان خودرا ملزم خواهدنمود برای ورود به دفاتر آمریکایی این شرکت واکسینه شوند.

بر اساس گزارش رویترز، مایکروسافت اعلام نمود یک فرصت ۳۰ روزه به کارمندان بمنظور آماده شدن برای بازگشت به محل کار خواهد داد. از ۱۸۱ هزار کارمند مایکروسافت، ۱۰۳ هزار نفر در ایالات متحده کار می کنند.

منبع:

1400/06/20
12:09:43
0.0 / 5
1163
تگهای خبر: اپل , سلامت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین