داغ ترینها: ....

همه به رویدادهای هفتگی کافه انرژی دعوت هستند

همه به رویدادهای هفتگی کافه انرژی دعوت هستند

به گزارش کمیاب آنلاین رویدادهای هفتگی کافه انرژی در شتابدهنده تخصصی نفت، گاز و انرژی واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد. این رویداد مجانی بوده و همه به آن دعوت هستند.


به گزارش دانشگاه شهید بهشتی کافه انرژی یک دورهمی برای استارت آپ ها، کار آفرین ها و افراد دارای ایده های نو در زمینه نفت، گاز و انرژی است. حضور برای همه علاقه مندان، سرمایه گذاران، ایده پردازان، استارت آپ ها و صاحبان کسب و کار موضوعه آزاد و مجانی اما رزرو الزامی است.
فقدان تعامل و پیوند میان تیم های فناور و کارفرمایان حوزه نفت، گاز و انرژی جهت رفع نیازهای فناورانه، فقدان ارتباط و پیوند بین ایده پردازان و سرمایه گذاران و ایجاد ارتباط میان آموخته های دانشگاهی متناسب با بازار کار در حوزه نفت، گاز و انرژی سبب شده تا یک شتابدهنده تخصصی نفت، گاز و انرژی، واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی با برگزاری رویداد های هفتگی عمومی، تحت عنوان کافه انرژی به گردهمایی دوستانه در غالب فضایی غیر رسمی، متشکل از متخصصان حوزه نفت، گاز و انرژی، کارآفرینان و سرمایه گذاران به منظور تبادل نظر و توسعه استارت آپ های این حوزه بپردازد.
هدف این شتابدهنده از برگزاری رویداد کافه انرژی شبکه سازی و توسعه ایده های نوآورانه در حوزه های نفت، گاز و انرژی همراه با عرضه راهکارهای نوآورانه و فناورانه، شناسایی افراد با ایده های مطرح و نوآور و آشنایی دانشجویان با فناوری های دانش بنیان و نوظهور در صنعت نفت، گاز و انرژی است.
حضور برای همه علاقه مندان آزاد است و می توانند برای ثبت نام به آدرس www.evand.com/events/energycafe رجوع و نام خویش را در لیست رزرو قرار دهند.


1400/07/04
19:55:49
5.0 / 5
729
تگهای خبر: بازار , تخصص , دانش بنیان , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین