داغ ترینها: ....

تمدید بسته ها و یك گیگابایت اینترنت رایگان برای مشتركان

تمدید بسته ها و یك گیگابایت اینترنت رایگان برای مشتركان

كمیاب آنلاین: ایرانسل با عنایت به اختلال به وجود آمده در ایام گذشته، مدت استفاده از بسته های اینترنت مشتركان را تمدید كرد و یك گیگابایت اینترنت هدیه ارائه داد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با عنایت به اختلال به وجود آمده برای مشتركان اینترنت در ایام گذشته، به تمامی مشتركان، یك گیگابایت اینترنت رایگان اختصاص داده شد. مشتركانی كه از قبل بسته های اینترنت فعال داشته اند و هنوز مهلت استفاده آنها تمام نشده، می توانند هفت روز بیشتر از بسته های خود استفاده كنند.
اگر مشتركان بسته های اینترنتی داشته اند كه در زمان اختلال، منقضی شده است، به تعداد روزهای قطعی اینترنت قبل از انقضای بسته، بعلاوه یك روز بیشتر، می توانند از باقی مانده بسته های خود استفاده كنند. بعنوان مثال اگر در روز دوم اختلال، بسته مشترك تمام شده است، باقیمانده استفاده نشده بسته، بعد از اختتام اختلال برای 3 روز، مجدداً فعال می شود.
علاوه بر این، برای تمامی مشتركان یك گیگابایت اینترنت هدیه رایگان در نظر گرفته شده است كه با شماره گیری كد دستوری #98* برای مشتركان اینترنت تلفن همراه، در دسترس قرار می گیرد. این هدیه برای مشتركان اینترنت پرسرعت ثابت یا TD-LTE نیز بوسیله نرم افزار كاربردی «ایرانسل من» به نشانی irancell.ir/myirancell دردسترس است.
اختلال اینترنت جهت استفاده از اینترنت بین المللی از عصر روز شنبه 26 آبان ماه شروع شد و آن دسته از مشتركانی كه قصد استفاده از محتواهایی كه مصرف اینترنت بین المللی داشتند، با مشكلاتی رو به رو شدند. اتصال تدریجی و مجدد اینترنت بین الملل در شبكه ثابت (TD-LTE) از جمعه اول آذرماه و برای شبكه اینترنت همراه، از بامداد یكشنبه3 آذرماه، از سرگرفته شد و امروز نوبت به اتصال مجدد اینترنت همراه در تهران و برخی دیگر از شهرهای كشور رسید.
ایرانسل در امتداد تكریم حقوق مشتركان خود، با وجود اینكه اختلال خارج از اراده این اپراتور بود، همگام با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای همراهی با مشتركان خود، مبادرت به تمدید مهلت استفاده از بسته های قبلی كرد و یك گیگابایت اینترنت رایگان، ارائه كرده است. 2121

1398/09/10
20:57:21
5.0 / 5
4376
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین