داغ ترینها: ....

برگزاری پنجمین كنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران با حمایت همراه اول

برگزاری پنجمین كنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران با حمایت همراه اول

به گزارش كمیاب آنلاین پنجمین كنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران با حضور و حمایت همراه اول شروع به كار كرد.به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول با حمایت و حضور در پنجمین كنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا و بعنوان یكی از بازیگران اصلی و عمده این بخش، به دنبال گسترش ارتباط تجاری با دیگر بازیگران اكوسیستم اینترنت اشیا كشور است.
در این رویداد دو روزه كه در سالن مركز مطالعات بهره وری و منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی برگزار می گردد علاوه بر حضور شركت ها و استارتاپ های فعال حوزه اینترنت اشیا در نمایشگاه جانبی، تمامیذینفعان و فعالان حوزه هوشمندسازی، استارتاپ ها، پژوهشگران، فعالان و علاقهمندان این حوزه در چارچوب نشست ها و رویدادهای تخصصی «راهكارهای هوشمندسازی مصرف انرژی مبتنی بر تكنولوژی های جدید دیجیتالی» و «كاربردهای نوین اینترنت اشیا در كشاورزی هوشمند» مشاركت خواهند داشت.
با توجه به اینكه رویداد مذكور از سال 1394 به صورت سالانه و بعنوان گردهمایی فعالان حوزه اینترنت اشیا، هر سال به مهمترین موضوعات روز این حوزه و همینطور دغدغه های مختلفی كه ذینفعان و بازیگران این فضا در جهت رشد و توسعه تكنولوژی های مرتبط و شكل گیری بازار و اكوسیستم متناسب با نیازهای كشور می پردازد، همراه اول بعنوان حامی IOTex2019، مشاركت فعالی در برگزاری آن خواهد داشت.
با توجه به این كه در بخش انرژی، مصرف هوشمندانه چالش جدی و دیرینه كشور بشمار می رود و هنوز راهكار گسترده و فراگیری برای آن اجرایی نشده است، استفاده از تكنولوژی های جدید در این عرصه می تواند خیلی از چالش ها و مشكلات موجود را برطرف كند.
همچنین در حوزه كشاورزی شرایط خشكسالی و كم آبی در كشور، استفاده بهینه از منابع آبی جهت آبیاری گیاهان را بیشتر از پیش ضروری ساخته است؛ بنابراین استفاده از فناوری های نوین مانند اینترنت اشیا در حوزه كشاورزی زمینه پیشرفت صنعت كشاورزی در ایران و استفاده بهینه از منابع موجود را فراهم خواهد نمود.
بخش كسب و كار سازمانی همراه اول با شعار «همراه آینده ایم» در نمایشگاه این رویداد تخصصی حضور داشته تا به عرضه دستاوردهاوپروژه های خود در حوزه مشتریان سازمانی و شركتی بپردازد.
2121


منبع:

1398/09/13
15:51:04
5.0 / 5
3929
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین