داغ ترینها: ....

15 آبان آخرین فرصت ارسال آثار به جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد

15 آبان آخرین فرصت ارسال آثار به جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد

ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی آذرماه سال جاری به میزبانی واحد کرج برگزار می گردد و علاقه مندان تا ۱۵ آبان مهلت دارند آثار خویش را به این جشنواره ارسال نمایند.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از خبرگزاری ایرنا از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی در جهت اجرای راهبردهای نظام پژوهش و فناوری و سند اسلامی شدن دانشگاه ها، تقویت و ارتقای جایگاه پژوهش، تولید علم و فناوری و گسترش روحیه پژوهشگری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج آذر ماه سالجاری برگزار می گردد.
مهمترین اهداف برگزاری جشنواره فناوری نانو، پشتیبانی از توسعه علم، فناوری و تجاری سازی محصولات نانو، شناسایی و تقدیر از افراد حقیقی و حقوقی توانمند و فعال در حوزه فناوری نانو در سطح دانشگاه آزاد اسلامی، هدایت فعالیتهای واحدهای دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی فعال دانشگاه به سمت فناوری نانو و تشویق فعالیتهای پیشرو در این حوزه است.
اختراعات برتر، ابتکار و نوآوری برتر، مقالات برتر، کتب برتر، ایده های برتر، محصولات برتر، شرکتهای دانش بنیان و تولیدی برتر، محقق برتر (در شاخه های مختلف افراد حقیقی، اعضای هیأت علمی، دانشجویی، دانش آموزی)، آزمایشگاه برتر، مرکز تحقیقات برتر، طرح های پژوهشی و دانش بنیان برتر، رساله برتر (ارشد و دکتری) از محورهای جشنواره فناوری نانو است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج دراین باهر اظهار داشت: تابحال تعدادی آثار علمی شامل مقالات، اختراعات و رساله به جشنواره ارسال شده که توسط کمیته های علمی در دست بررسی می باشد.
وی اضافه کرد: امکان بارگذاری آثار علمی مرتبط در سایت جشنواره به نشانی www.۶nanoft.ir برای محققان، استادان و دانشجویان تا ۱۵ آبان میسر است.


منبع:

1400/08/02
12:50:52
5.0 / 5
1160
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین