داغ ترینها: ....

۸۰۰ محقق فناوری نانو از حمایت های تشویقی معاونت علمی بهره مند شدند

۸۰۰ محقق فناوری نانو از حمایت های تشویقی معاونت علمی بهره مند شدند

800 محقق و پژوهشگر حوزه نانو طی یک سال قبل از خدمات حمایتی و تشویقی ستاد توسعه فناوری های نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردار شدند.


به گزارش گروه آموزش ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برمبنای آمارهای موجود پرداخت حمایت های تشویقی طی یک سال قبل به یک هزار و ۴۸۰ مقاله، حدود ۲۶ میلیارد و ۱۷۸ میلیون و ۸۲۰ هزار ریال بوده است.
همچنین این ستاد ۵۴۶ میلیون ریال برای ۴۴ پایان نامه صنعتی کاربردی، ۴۶۷ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال برای پشتیبانی از چاپ کتاب ها و ۲۳۳ میلیون ریال برای سایر مواردی چون پایان نامه ها داوری ها و غیره پرداخت کرده است.
حمایت از پژوهش و تحقیق در عرصه های فناورانه یکی از پایه های توسعه پایدار در کشور است؛ اتفاقی که می تواند زمینه رشد و تعالی کشور را فراهم آورد. به همین دلیل ستاد توسعه فناوری نانو یکی از اولویت های اصلی خودرا پشتیبانی از پژوهشگران و پژوهشگران قرار داده است تا با این کار فناوری نانو در کشور را توسعه دهد.
یکی دیگر از اقدامات این ستاد، پشتیبانی از چاپ مقاله در مجلات منتخب است. مجلات منتخب در ۱۵۵ حوزه موضوعی هستند و تلاش شده در تمامی حوزه های علوم و فناوری نانو، حداقل یک مجله وجود داشته باشد.
این مجلات در چهار گروه «الف، ب، ج و د» تقسیم شده اند که به ترتیب، ۴۰۰ میلیون، ۱۰۰ میلیون، ۴۰میلیون و ۱۵ میلیون ریال حمایت برای آنها در نظر گرفته شده است.

1400/08/03
21:55:42
0.0 / 5
1158
تگهای خبر: آموزش , خدمات , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین