داغ ترینها: ....

فراخوان همکاری تجاری با چین در زمینه هوش مصنوعی منتشر گردید

فراخوان همکاری تجاری با چین در زمینه هوش مصنوعی منتشر گردید

کمیاب آنلاین: فراخوان فرصت های همکاری تجاری و فناوری ایران و چین در زمینه هوش مصنوعی منتشر گردید. این همکاری ها منجر به توسعه این فناوری و تعریف طرح های مشترک میان دو کشور می شود.


در این فراخوان که از همه علاقه مندان و فعالان ایرانی این حوزه دعوت شده است تا با حضور در این طرح، از مزایای همکاری با خانه نوآوری و صادرات فناوری ساخت ایران در چین یا مراکز تخصصی هوش مصنوعی این کشور بهره مند شوند.
بر اساس اعلام روز دوشنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این رویداد فرصت مناسبی جهت استفاده از ظرفیت های فناورانه کشور چین برای فعالان ایرانی این حوزه است
در کشور چین مراکز زیادی به شکل تخصصی در حوزه هوش مصنوعی فعالیت می نمایند.
شرکت های مشتاق مشارکت در این طرح و پروژه های تحقیقاتی می توانند برای حضور در این طرح اعلام آمادگی کنند. این همکاری ها در زمینه ها و شاخه های مختلف حوزه هوش مصنوعی شکل خواهد گرفت.
چین رتبه نخست ثبت اختراع هوش مصنوعی را در جهان به خود مختص کرده است و پیشرفت صنعت هوش مصنوعی در چین رشد شایان توجهی داشته و قابلیت های مربوط به نوآوری های فناورانه در بعضی مناطق این کشور در بین بالاترین های جهان قرار دارد.
این کشور که سودای رهبری نوآوری در هوش مصنوعی در دنیا را دارد، آماده همکاری با شرکت های دانش بنیان و خلاق ایرانی فعال در این حوزه می باشد.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز با پشتیبانی از برگزاری این رویداد به علاقه مندان حوزه هوش مصنوعی کشور فرصت داده است تا از توانمندی ها و فرصت های موجود این کشور بهره ببرند. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی https: //tesc.ir/ مراجعه کنند.منبع:

1400/08/07
14:39:41
5.0 / 5
543
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین