داغ ترینها: ....

تولید آی پد قربانی آیفون 13 شد

تولید آی پد قربانی آیفون 13 شد

کمیاب آنلاین: شرکت اپل تولید تبلتهای آی پد را کم کرد تا قطعات بیشتری به آیفون 13 اختصاص دهد.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، روزنامه نیک کی به نقل از منابع گوناگون ادعا نمود کمبود جهانی تراشه مشکل تر از حد انتظار به تولید اپل لطمه زده و این شرکت تولید تبلتهای آی پد را کاهش داده است تا قطعات بیشتری را برای تولید آیفون ۱۳ اختصاص دهد.

طبق گزارش این روزنامه، تولید آی پد در دو ماه گذشته نسبت به هدف اولیه تولید اپل، نصف شده است و قطعاتی که برای تولید مدل های قدیمی تر آیفون در نظر گرفته شده بودند هم برای تولید آیفون ۱۳ استفاده خواهند شد.

با وجود اینکه تولید آیفون ۱۳ از تعطیلی کارخانه ها در آسیا لطمه دیده و پایین تر از تقاضای بالا در نیمه دوم سال بوده اما اپل بهتر از شرکتهای دیگر در مقابل کمبود قطعات ظاهر شد که به سبب قدرت خرید عظیم و توافقهای تامین بلندمدت با فروشندگان تراشه بوده که کمک کرده است سهم بازار رقیبانش درسه ماهه سوم را ببلعد.

بر اساس گزارش رویترز، نیک کی به نقل از منابع آگاه ادعا نمود در شرایطی که بازارهای غربی درحال خروج از پاندمی هستند، سازنده آیفون تولید آیفون ۱۳ را در اولویت قرار داده است برای اینکه تقاضای بیشتری برای این تلفن هوشمند نسبت به آی پد پیش بینی می کند.

منبع:

1400/08/11
23:03:52
5.0 / 5
566
تگهای خبر: اپل , بازار , تلفن , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین