داغ ترینها: ....
مدیرعامل بنیاد احسان خبر داد:

ارسال بسته های معیشتی به مناطق زلزله زده هرمزگان

ارسال بسته های معیشتی به مناطق زلزله زده هرمزگان

به گزارش کمیاب آنلاین مدیرعامل بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اظهار داشت: بسته های معیشتی ۷۲ ساعته این بنیاد برای رفع نیاز فوری صدمه دیدگان استان هرمزگان به ارزش ۱۰ میلیاردریال ارسال و توزیع شد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از خبرگزاری ایرنا از بنیاد احسان، سعید سلیمانی با بیان اینکه نیروهای اجرایی این بنیاد در مناطق زلزله زده هرمزگان به قصد امدادرسانی حضور دارند، اضافه کرد: با دستور ریاست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از ساعات اولیه وقوع زلزله دستورات لازم جهت ارسال اقلام امدادی به این هرمزگان از قرارگاه امدادی کرمان و انبار مرکزی بنیاد احسان صادر شد و نیروهای امدادی همکار بنیاد هم جهت بررسی و امدادرسانی به مناطق صدمه دیده وارد منطقه شده اند.
به قول وی در ساعات اولیه زلزله در استان هرمزگان با حضور مدیرعامل بنیاد احسان و معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ضمن بررسی و ارزیابی وضعیت مناطق صدمه دیده مصوبات و دستورات لازم برای امداد و خدمت رسانی به صدمه دیدگان انجام شد.
مدیرعامل بنیاد احسان درمورد کمک به مردم زلزله زده توضیح داد: در نخستین گام بسته های معیشتی ۷۲ ساعته برای رفع نیاز فوری صدمه دیدگان استان به ارزش ۱۰ میلیاردریال ارسال و توزیع شد.
سلیمانی همینطور در مورد اقلام امدادی اظهار داشت: اقلام امدادی نظیر چادر امدادی، پتو و آب معدنی به منطقه ارسال شده است و توسط نیروهای بنیاد احسان درحال توزیع است و امدادگری بنیاد همچنان ادامه خواهد داشت.
منبع:

1400/08/27
14:34:49
0.0 / 5
586
تگهای خبر: اجرا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین