داغ ترینها: ....
به همت یك شركت دانش بنیان؛

هولوگرام های ضدسرقت و شفاف برای اسناد امنیتی تولید شد

هولوگرام های ضدسرقت و شفاف برای اسناد امنیتی تولید شد

به گزارش کمیاب آنلاین یک شرکت دانش بنیان داخلی موفق به ساخت هولوگرام های ضدسرقت و شفاف به منظور استفاده برای اسناد امنیتی در کشور شد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از خبرگزاری ایرنا از معاونت علمی و فناوری، آرش زمانی راد مدیر عامل این شرکت دانش بنیان ضمن اشاره به رفع نیاز کشور به اقلام امنیتی و هویتی اظهار داشت: در این شرکت محصولات هولوگرام در انواع متعدد با خصوصیت ضد سرقت تولید می شود.
وی اضافه کرد: این هولوگرام ها می تواند با چاپ حرارتی و گرم تولید شود تا در زمان انتقال، قابل برداشته شدن و جعل نباشد.
این فعال حوزه نوآوری اظهارکرد: این هولوگرام ها هم پای محصولات جهانی که در امنیت کاربرد دارند، درحال رشد است و کارآمدی و کیفیت آن سبب شده مورد استقبال قرار بگیرد.
به گفته وی، تا قبل از ورود محصولات این شرکت به بازار کشور، هولوگرام های مورد نیازاسناد امنیتی مثل گمرک، شناسنامه ها، کارت های ملی و سایر اسناد، از کشورهای خارجی خریداری و استفاده می شد.
زمانی راد همینطور با بیان اینکه، این محصول همینطور توانسته جلوی خروج ارز را از کشور بگیرد و حدود ۵۰ درصد قیمت نمونه های خارجی را دارا است. هولوگرام های امنیتی این شرکت می تواند تمام نیاز ارگان های فوق امنیتی برای حفظ امنیت اطلاعاتشان را تأمین کند.
وی، حمایت های ارزی از فعالان دانش بنیان و خلاق را ضروری دانست و تاکیدکرد: سرمایه های ارزی برای تأمین مواد اولیه یکی از لازمه هایی است که می تواند شرکتهای دانش بنیان را در راه تولید و رونق محصولات ایران ساخت یاری کند.

استفاده از مواد پیشرفته برای پیشگیری از سرقت
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان همینطور اظهارکرد: این محصول ایران ساخت با هدف رفع نیاز داخلی ساخته شده و برای اینکه از قابلیت ضد سرقت برخوردار باشد، مواد و لایه های زیادی به آن اضافه شده است.
زمانی راد اضافه کرد: هولوگرام ایران ساخت، نمونه مشابه داخلی ندارد و به صورت انحصاری توسط این شرکت دانش بنیان تولید می شود.
به گفته وی، این محصول به نحوی ساخته شده که جاعلان نتوانند آنرا تولید کنند چونکه از لایه های امنیتی زیادی برخوردار می باشد.

1400/09/03
14:06:04
0.0 / 5
587
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(2)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین