داغ ترینها: ....

تولید محتوای دیجیتال توسط مخاطبان تسهیل شد

تولید محتوای دیجیتال توسط مخاطبان تسهیل شد

به گزارش کمیاب آنلاین یک شرکت دانش بنیان پلتفرمی طراحی کرد که می تواند ضمن افزایش سرعت، هزینه ها را در تولید اپلیکیشن برای مشتریان به حداقل برساند.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، سعید مقدم آریایی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان، توضیح داد: هدف از تاسیس این پلتفرم، به حداقل رساندن مدت زمان و کاهش هزینه های بروزرسانی اپلیکیشن برای کسب و کارهایی است که نیازمند رابطه بیشتر با مخاطبان خود هستند.
وی افزود: همینطور رویکرد ما کمک و یاری به مجموعه هایی است که در حوزه نرم افزاری فعالیت می نمایند، اما به هر علت نمی خواهند هزینه و زمان زیاد برای اپلیکیشن قرار دهند. پلت فرم ما می تواند ضمن افزایش سرعت، هزینه ها را در تولید اپلیکیشن برای مشتریان به حداقل برساند.
مقدم آریایی خاطرنشان کرد: از امکانات این پلت فرم میتوان به مواردی همچون مدیریت محتوا و تصاویر، خبرخوان اختصاصی، نوتیفیکیشن، فروشگاه فایل، کیف پول اختصاصی، امکان پخش زنده و امکان برگزاری مسابقات برخط اشاره نمود.
وی ادامه داد: این نرم افزار طراحی اپلیکیشن، با ماژول های متنوعی که در اختیار عرضه دهندگان محتوای دیجیتال قرار می دهد، توانسته بستری فراهم آورد تا مجموعه ها و تیم های تولید محتوا بتوانند با استفاده از قابلیت های مختلفی که این زیرساخت دارد، خدمانی نظیر مشاوره، سرگرمی، مسابقه، آموزش، شبکه اجتماعی و فروشگاهی را به عموم عرضه کنند.
مدیرعامل این شرکت اظهار نمود: محیط ساده و کاربردی به همراه قابلیت های فراوان توانسته است تولیدکنندگان محتوا را قادر کند محتوای مدنظر خویش را به صورت یک نرم افزار مستقل یا بعنوان یک سرویس در چارچوب سوپر اپلیکشن های موجود در کنار دیگر اپلیکشن های کاربردی دیگر ارائه نمایند.
وی خاطرنشان کرد: ۵۵ فرصت شغلی در مجموعه ما بوجود آمده است. پلتفرمی که یک پنجم نمونه خارجی قیمت دارد، اما خدمات بعد از فروش آن کاملا در دسترس مشتریان داخلی است.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این فعال دانش بنیان ضمن اشاره به اینکه این سامانه قابلیت مدیریت کامل چرخه عمر محتوا را دارد، اظهار داشت: امکان توسعه اپلیکشن در چارچوب سرویسهای مستقل همچون قابلیت هایی هستند که در زیرساخت های اپلیکیشن ساز مشابه وجود ندارد، به صورتی که عرضه دهندگان محتوا از زمان پیش تولید تا زمان انتشار و به روزرسانی می توانند این فرایند را درسیستم مشاهده کنند تا بتوانند به بهترین شکل محتوای مدنظر را عرضه کنند.1400/09/05
13:45:02
0.0 / 5
1033
تگهای خبر: آموزش , اپل , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین