داغ ترینها: ....
از سوی رییس سازمان انرژی اتمی؛

سرپرست پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای انتخاب شد

سرپرست پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای انتخاب شد

به گزارش کمیاب آنلاین معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران سید امیرحسین فقهی را سمت سرپرست پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای منصوب نمود.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی، محمد اسلامی با تقدیر از تلاشهای بی وقفه جواد کریمی ثابت در دوران تصدی ریاست پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای با صدور حکمی سید امیرحسین فقهی را بعنوان سرپرست پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای معرفی نمود.
در بخشی از حکم انتصاب دکتر فقهی آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، انقلابی گری، مردم داری، پاک دستی، فسادستیزی و قانون مداری در دولت مردمی با اتخاذ تدابیر مناسب در حل مشکلات سازمان و کشور کوشا باشید.
سید امیرحسین فقهی که پیش از این هم از جانب مهندس محمد اسلامی به سمت مشاور و دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی ایران منصوب شده بود دارای سوابق علمی و پژوهشی گوناگونی همچون استاد تمام فیزیک هسته ای و عضو هیات علمی دانشکده مهندسی هسته ای دانشگاه شهید بهشتی تهران است. از وی تابحال کتاب های دانشگاهی و مقالات پژوهشی گوناگونی در حوزه علوم و فناوری هسته ای انتشار یافته است.

1400/09/10
11:46:08
0.0 / 5
651
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(2)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین