داغ ترینها: ....
لایحه بودجه ۱۴۰۱،

قیمت پیامک افزوده شد

قیمت پیامک افزوده شد

به گزارش کمیاب آنلاین طبق لایحه بودجه 1401، اپراتورها علاوه بر قیمت هر پیامک، مبلغ سه تومان از کاربران دریافت کرده که این مبلغ جهت اجرای قانون پشتیبانی از حقوق معلولان و ساماندهی کودکان کار و خیابانی در اختیار سـازمان بهزیسـتی قرار می گیرد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ امروز ۲۱ آذرماه بعنوان نخستین لایحه تدوین شده توسط دولت سیزدهم به مجلس شورای اسلامی ارائه شد. جزییات ارقام کلی بودجه نشان میدهد که بودجه سال آینده از نظر منابع و مصارف در رقم ۳۶۳۱ هزار میلیارد تومان تراز می شود.
بر این اساس اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مخابراتی، علاوه بر قیمت هر پیامک، مبلغ ۳۰ ریال از اســـتفاده کنندگان خدمات مزبور دریافت و به حســـاب درآمد عمومی ردیف ۱۶۰۱۵۴ نزد خزانه داری کل کشور واریز می کنند. درآمد حاصله متناسب با وصول تا سقف ۱۰۰ میلیارد تومان جهت اجرای قانون پشتیبانی از حقوق معلولان و ساماندهی کودکان کار و خیابانی در اختیار ســازمان بهزیســتی قرار می گیرد و ۵۰۰۰ میلیارد تومان باقی مانده صرف شبکه ملی اطلاعات توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می شود.
این در حالی است که ارسال پیامک در هر یک از اپراتورهای تلفن همراه، از جمله همراه اول، ایرانسل و رایتل و هم چنین بسته به دائمی یا اعتباری بودن این سیمکارت ها قیمت متفاوتی دارد که تعرفه ی آن در وب سایت هر یک از اپراتورها آمده است و مطابق با لایحه بودجه، بناست این قیمت ها از سال آینده سه تومان افزایش یابد.
منبع:

1400/09/23
11:46:45
0.0 / 5
683
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین