داغ ترینها: ....

سود فناوری مایکروچیپ از سود سهام پیشی گرفت

سود فناوری مایکروچیپ از سود سهام پیشی گرفت

به گزارش کمیاب آنلاین فناوری مایکروچیپ آخرین روز معاملاتی را با قیمت ۸۸.۲۴ دلار و افزایش ۰.۲۴ درصدی نسبت به فصل قبل معاملات به پایان رساند.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از یاهوفایننس، این تغییر از رشد روزانه ۰.۱۴ درصدی اس اندپی (S&P) پیشی گرفت. در همین حال، داو ۰.۲۵ درصد رشد کرد و نزدک (شاخص فناوری سنگین) ۰.۳۴ درصد از دست داد.
امروز، سهام این سازنده تراشه که طی ماه گذشته ۵.۵۱ درصد افزایش پیدا کرده بود از رشد ۲.۸۵ درصدی بخش کامپیوتر و فناوری و رشد ۴.۳۲ درصدی اس اندپی در آن زمان پیشی گرفت.
وال استریت با نزدیک شدن به تاریخ گزارش درآمد بعدی خود، به دنبال مثبت بودن فناوری مایکروچیپ خواهد بود. انتظار می رود این شرکت سود هر سهم را ۱.۱۷ دلار گزارش کند که نسبت به سه ماهه سال قبل ۴۴.۴۴ درصد افزایش داشته است.
اجماع شرکت Zacks ارزش تمام سال فناوری مایکروچیپ را بر مبنای هر سهم به قیمت ۴.۴۲ دلار و درآمد ۶.۷۳ میلیارد دلار عرضه کرده است. این نتایج به ترتیب تغییرات سال به سال افزایش ۳۳.۹۴ و ۲۳.۷۷ درصدی را نشان داده است.
سرمایه گذاران باید هر گونه تغییر اخیر در برآوردهای تحلیل گران برای فناوری مایکروچیپ را در نظر بگیرند، چونکه این تجدیدنظرها به نشان دادن ماهیت همیشه درحال تغییر روندهای تجاری کوتاه مدت کمک می نماید.
سرمایه گذاران همینطور باید توجه داشته باشند که فناوری مایکروچیپ هم اکنون نسبت PEG ۱.۰۴ را دارد. این معیار مهم مشابه نسبت P/E است؛ با این تفاوت که نسبت PEG نرخ رشد سود مورد انتظار شرکت را هم در نظر می گیرد.1400/10/10
13:42:01
0.0 / 5
842
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین