داغ ترینها: ....

همکاری ۶۲ کارگزار فناوری برای توسعه بازار محصولات نانویی

همکاری ۶۲ کارگزار فناوری برای توسعه بازار محصولات نانویی

کمیاب آنلاین: شبکه تبادل فناوری نانو با کمک 62 کارگزار تبادل فناوری، ورود محصولات و خدمات نانو فناوری ایران ساخت را به بازار تسهیل و تسریع کرده است.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، شبکه تبادل فناوری نانو در چهار حوزه اعتباربخشی، کاهش ریسک فنی، کاهش ریسک مالی و خدمات مشاوره از کارگزاران برای توسعه بازار حمایت کرده است.
این حمایت ها به همکاری ۳۳ کارگزار حقیقی و ۲۹ کارگزار حقوقی با این شبکه منجر گردیده است. شبکه تبادل فناوری نانو که با هدف شناسایی ظرفیت ها، ارائه خدمات حمایتی و تسهیل گری در پروسه تبادل فناوری ایجاد شده، با پشتیبانی از ۶۲ کارگزار نقشی موثر در ارتقای فناوری نانو و بازارسازی برای این محصولات داشته است.
با کوشش های صورت گرفته و توسعه ارتباط و شبکه سازی در زیست بوم فناوری و صنعتی کشور طی یک سال اخیر، بیش از ۱۰۰ متخصص حقیقی و حقوقی توانمند برای کارگزاری در زمینه فناوری نانو شناسایی شده اند و ۲۹ کارگزار جدید به این صنعت معرفی شده است.
کارگزاران تبادل فناوری یکی از پایه های اصلی ارتباط با صنعت و تجاری سازی دستاوردهای فناورانه هستند. آنها تسهیل گران فناوری هستند و در به هم رسانی عرضه و تقاضا، خلق فرصت های ویژه و مشاوره کسب وکار به فناوران کمک می کنند. این افراد حلقه واسط میان فناوران و سرمایه گذاران هستند و ارتباط میان این دو را تسهیل می کنند.
بر همین اساس ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ذیل شبکه تبادل فناوری نانو، مبادرت به جذب کارگزاران کرده است تا با کمک آنها ورود محصولات و خدمات نانو فناوری ایران ساخت به بازار را تسهیل و تسریع کند.


منبع:

1400/10/11
17:00:31
5.0 / 5
807
تگهای خبر: آموزش , بازار , تخصص , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین