داغ ترینها: ....

تاکید بر ارسال بموقع کتاب های مخاطبان نمایشگاه

تاکید بر ارسال بموقع کتاب های مخاطبان نمایشگاه

کمیاب آنلاین: در جلسه هماهنگی خانه کتاب و ادبیات ایران با شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران، بر همکاریهای دوجانبه برای ارسال بموقع و درست کتاب ها به دست مخاطبان تاکید گردید.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا و به نقل از ستادخبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، جلسه هماهنگی با شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران درباب دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور علی رمضانی (رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران)، رمضانعلی سبحانی فر (معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران) و معاونان دو مجموعه انجام شد.
بحث های کلان پُستی، نحوه و جزییات همکاری پُست در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، تحویل رسید پستی توسط مراکز پُست، ارسال بخش نامه به ادارات کل پستی در کشور برای همکاری بیشتر، آموزش لفاف بندی به ناشران، ارسال صحیح و بموقع کتاب ها از طرف ناشران و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، اطلاع رسانی بموقع بخش نامه ها و اخبار، اطلاع رسانی به ناشران، برگزاری جلسه مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها با مدیران پُست استانها برای هم افزایی بیشتر، مشارکت استانها و... همچون مباحث مطرح شده در این نشست بود.
همین طور در جلسه هماهنگی با شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران درباب دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران قرار شد تا در روزهای برگزاری این نمایشگاه برای بسته هایی که نشانِ دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بر روی آنها حَک شده است، خدمات و شرایط ویژه پستی تعلق بگیرد.
دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن ماه شروع می شود و تا دهم بهمن ماه ۱۴۰۰ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه مندان برای بازدید و خرید کتاب می توانند به ketab.ir مراجعه کنند.
منبع:

1400/10/20
13:03:01
0.0 / 5
1001
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین