داغ ترینها: ....

توسعه قابلیت توییتر برای نشانه گذاری پیام های گمراه کننده

توسعه قابلیت توییتر برای نشانه گذاری پیام های گمراه کننده

توییتر اعلام نمود عرضه قابلیت آزمایشی که به کاربران اجازه می دهد محتوای گمراه کننده در این شبکه اجتماعی را نشانه گذاری (Flag) کنند، به برزیل، اسپانیا و فیلیپین گسترش خواهد داد.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، این شرکت در اوت سال ۲۰۲۰ این توانایی آزمایشی را در امتداد کوشش برای کاهش اطلاعات نادرست و گمراه کننده در پلت فرم خود معرفی نمود.

این قابلیت در ابتدا در کشورهای آمریکا، استرالیا و کره جنوبی آزمایش شد. از زمانی که این توانایی برای اولین بار عرضه شد، توییتر حدود سه میلیون گزارش از طرف کاربران دریافت کرد که از این توانایی برای نشانه گذاری توییتهایی ناقض سیاستهای این شبکه اجتماعی استفاده کردند.

بر اساس گزارش رویترز، این غول شبکه اجتماعی سال قبل برنامه دیگری به نام بردواچ (Birdwatch) رونمایی نمود که به کاربران اجازه می دهد یادداشت برای توییتهای گمراه کننده بنویسند با این وجود این یادداشتها در وب سایت جداگانه ای نگهداری می شوند. این برنامه در بخش جداگانه ای از توییتر به آدرس Twitter twitter.com/i/birdwatch قرار دارد و تنها شرکت کنندگانی که جهت شرکت در این برنامه آزمایشی را درخواست کرده اند می توانند پستهایی ارسال نمایند که اطلاعات نادرست را شناسایی و نادرستی آنها را اثبات می کنند. نوشته های آنها در ابتدا برای کاربران خارج از گروه آزمایشی در توییتر قابل مشاهده نخواهد بود و تنها در سایت بردواچ دیده می شود.
1400/10/28
16:56:55
0.0 / 5
748
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین