داغ ترینها: ....

سردی زمستان به بیتکوین رسید

سردی زمستان به بیتکوین رسید

کمیاب آنلاین: بیتکوین همچنان در کانال زیر 42 هزار دلار دست و پا می زند برای اینکه ترس شدید بازار رمزارزها را فرا گرفته است و مفسرین به افت تا 38 هزار دلار اشاره می کنند.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از کوین تلگراف، مفسرین هشدار می دهند که بیتکوین ممکنست پیش از یک شکست نهایی به ۳۸ هزار دلار کم شود.
خیلی از دارندگان رمزارز که از عدم موفقیت اختتام سال ۲۰۲۱ ناامید شدند انتظار شروعی تازه در سال ۲۰۲۲ دارند اما از نظر تاریخی ماه ژانویه بطور معمول برای بیتکوین ضعیف و کاهش سرعت پیشرفت نقدینگی جهان و انتظارات پوشش محدودتر نخستین عرضه منفی برای بیتکوین است.
طبق گزارش دلفی دیجیتال، بازار ارزهای دیجیتال با ضعف مواجه گردید برای اینکه ارزش بیتکوین کم شد و فشار اضافی را بر بازار ارزهای دیجیتال وارد کرد.
دلفی دیجیتال به کاهش رشد نقدینگی جهانی و انتظارات سیاست مشکل تر بعنوان منبع اصلی مخالف برای بیتکوین اشاره و اصرار کرد که این عوامل همین طور منجر به ضعف در بازار سهام شده است و بنظر می رسد به شدت با قیمت همبستگی دارد.
دلفی دیجیتال اظهار داشت: یکی دیگر از منابع شناسایی شده، کمبود نقدینگی در بازارهای دائمی و آتی همراه با کاهش بهره باز بیتکوین در دو ماه گذشته بود.
در بیشتر موارد، انقباض قیمت، ناشی از مشکلات نقدینگی در بازار فیوچر بود که موجب یک سری انحلال ها شد و ضعف قیمت اولیه بیتکوین را تشدید کرد.
هم اکنون، شاخص ترس و طمع بازار رمزارزها، ترس بیش از اندازه را در بین معامله گران به ثبت رسانده است و برخی از بازرگانان هشدار می دهند که ارزش بیتکوین ممکنست به سرعت به زیر آخرین نوسان ۳۹ هزار دلاری خود برسد.
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال هم اکنون به ۱.۹۷۶ تریلیون دلار و نرخ تسلط بیتکوین ۴۰ درصد است.
منبع:

1400/11/01
12:17:23
0.0 / 5
580
تگهای خبر: بازار , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین