داغ ترینها: ....

اخطار بنیانگذار تلگرام درباره ممنوعیت ارزهای دیجیتالی در روسیه

اخطار بنیانگذار تلگرام درباره ممنوعیت ارزهای دیجیتالی در روسیه

به گزارش کمیاب آنلاین پاول دوروف، مدیرعامل و هم موسس سرویس پیام رسانی تلگرام اخطار داد پیشنهاد ممنوعیت ارزهای دیجیتالی در روسیه می تواند چندین صنعت فناوری را نابود کرده و سبب خروج متخصصان IT از این کشور شود.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، دوروف که متولد روسیه است، روز شنبه در کانال تلگرام خود نوشت: پیشنهاد بانک مرکزی روسیه برای ممنوعیت کلی ارزهای دیجیتالی، سوزاندن خشک و تر با هم است. هیچ کدام از کشورهای توسعه یافته ارزهای دیجیتالی را ممنوع نکرده اند.

بانک مرکزی روسیه اواخر هفته گذشته ممنوعیت استخراج و استفاده از همه رمزارز را ضمن اشاره به خطراتی که برای سیستم مالی کشور ایجاد می کنند، پیشنهاد کرد. بانک مرکزی ارزهای دیجیتالی را به طرحهای هرمی تشبیه و اعلام نمود ارزهای دیجیتالی حاکمیت سیاست پولی کشور را تضعیف کرده اند.

بنیانگذار تلگرام اظهار داشت: ممنوعیت روسیه به صورت اجتناب ناپذیری توسعه فناوری بلاک چین را کند خواهد نمود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، الیزاوتا دانیلووا، مدیر دپارتمان ثبات مالی بانک مرکزی روسیه اظهار نمود: مقررات پیشنهاد شده شامل داراییهایی که در خارج می باشند، نمی گردد و افرادی که حسابهای خارجی قادر خواهند بود همچنان به معامله رمزارز بپردازند. این رگولاتور همینطور استخراج رمزارز را هدف گرفته و اعلام نموده که به برنامه سبز روسیه صدمه زده و تأمین انرژی روسیه را به خطر می اندازد.

منبع:

1400/11/03
14:29:07
2.5 / 5
736
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین