داغ ترینها: ....

اقرار اریکسون به پرداخت پول به داعش در عراق

اقرار اریکسون به پرداخت پول به داعش در عراق

به گزارش کمیاب آنلاین برژه اکهولم، مدیرعامل شرکت اریکسون به روزنامه داگنز اینداستری گفت اریکسون امکان دارد پرداختهایی به گروه تروریستی داعش برای دسترسی به برخی از مسیرهای رفت و آمد در عراق انجام داده باشد.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، مدیرعامل شرکت اریکسون در مصاحبه با روزنامه اقتصادی داگن اینداستری اذعان کرد اریکسون هزینه های غیرمعمولی را در ارتباط با سال ۲۰۱۸ پیدا کرده اما این شرکت هنوز درنیافته است گیرنده نهایی این پول چه کسی بوده است.

اظهارات وی بعد از بیانیه این شرکت تولیدکننده تجهیزات مخابراتی صورت گرفت که در آن اعلام گردید این شرکت به سرمایه گذاری قابل توجه در تحقیقات پیرامون نگرانیهایی که در مورد فعالیت های این شرکت در عراق وجود دارد، ادامه می دهد.

به گفته تحلیل گران هندلزبانکن، این پرداختهای مشکوک احیانا بخشی از تحقیقات فساد وزارت دادگستری آمریکا را می سازند که در سال ۲۰۱۹ به نتیجه رسید. و در حالیکه تحلیل گران انتظار ندارند این افشاگریها به تحقیقات بیشتر منتهی شود، احیانا به قیمت سهام اریکسون لطمه می زند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، اکهولم به این روزنامه اظهار داشت: اریکسون منابع قابل توجهی را صرف کرده تا به این مساله به بهترین وجهی که می تواند، واقف شود. تأمین مالی تروریسم کاملا غیرقابل قبول است و چیزی است که ما به هیچ وجه اجازه نمی دهیم.

منبع:

1400/11/28
11:25:08
5.0 / 5
695
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین