داغ ترینها: ....

تعداد امضای نمایندگان برای بازگشت طرح صیانت به صحن از ۱۵۰ گذشت

تعداد امضای نمایندگان برای بازگشت طرح صیانت به صحن از ۱۵۰ گذشت

به گزارش کمیاب آنلاین نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی خبر از امضا بیشتر از ۱۵۰ نماینده مجلس برای لغو مصوبه کمیسیون مشترک در مورد طرح صیانت و بازگشت آن به صحن مجلس اطلاع داد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، روز گذشته کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت در جلسه ای کلیات طرح پشتیبانی از حقوق کاربران در فضای مجازی را با ۱۸ رای تصویب کرد. این مصوبه با واکنش های منفی و انتقادات بی شماری در فضای مجازی مواجه گردید تا جایی که برخی از نمایندگان مجلس با امضای نامه ای به هیات رییسه مجلس، خواهان لغو بررسی ‎طرح صیانت در کمیسیون مشترک و بازگشت طرح به صحن مجلس شدند.
جلال رشیدی کوچی که از اعضای کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت است روز گذشته در توئیتی از طرح این نامه اطلاع داد و نوشت: امروز درجواب دغدغه و مطالبه آحاد مردم شریف ایران اسلامی، وفق تبصره ۲ ماده ۱۶۷ آیین نامه داخلی مجلس تقاضای لغو بررسی طرح صیانت در کمیسیون مشترک و بازگشت طرح به صحن مجلس را مطرح کردم که تابحال به امضا ۵۵ نفر از نمایندگان محترم رسیده است و درحال افزایش تعداد امضا می باشد.
پس از گذشت چند ساعتی از این مصوبه معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی در نامه به رئیس کمیسیون مشترک با استناد به آیین نامه داخلی مجلس و باتوجه به تغییر محتوایی که در این طرح صورت گرفته است، رای گیری در مورد کلیات این طرح در کمیسیون مشترک را فاقد اعتبار دانست.
در جلسه علنی بامداد امروز مجلس شورای اسلامی هم برخی از نمایندگان خواهان بازگشت این طرح به صحن مجلس شدند.
در ابتدا امروز هم جلال رشیدی کوچی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت که تعداد امضا موافقان بازگشت طرح صیانت به صحن مجلس از ۱۱۶ امضا گذشت. بزودی فهرست نمایندگان امضاکننده منتشر خواهد شد.
دقایقی پیش هم صدیف بدری در صفحه شخصی خود در توئیتر اطلاع داد که تعداد امضاهای نمایندگان برای لغو مصوبه طرح صیانت از مرز ۱۵۰ امضا گذشت.


منبع:

1400/12/04
20:52:42
0.0 / 5
1218
تگهای خبر: فضای مجازی , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین