داغ ترینها: ....

اینستاگرام وزیر ارتباطات برگشت

اینستاگرام وزیر ارتباطات برگشت

کمیاب آنلاین: صفحه اینستاگرام وزیر ارتباطات که بگفته این وزارتخانه از روز گذشته، مسدود شده بود، بار دیگر در دسترس قرار گرفت.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، مهدی سالم -مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات- روز گذشته در توئیتر نوشته بود که اینستاگرام صفحه عیسی زارع پور -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- به آدرس @eisazarepour را از دسترس خارج کرده است. به دنبال این خبر، سالم امروز از بازگشت این حساب کاربری آگاهی داده و در توئیتر نوشت: صفحه زارع پور در اینستاگرام مجدداً در دسترس قرار گرفت.
موضوع حضور زارع پور در شبکه های اجتماعی، قبل از وزیر شدن هم محل بحث بود تا جایی که حتی در زمان گرفتن رای اعتماد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، برخی نمایندگان در مخالفت با زارع پور اینطور عنوان کردند که در صورتیکه فضای مجازی با همه حواشی و درآمیختگی سود و زیانش به قسمتی از زندگی مردم تبدیل گشته است، وزیر پیشنهادی ارتباطات هیچ اعتقادی به پلت فرم های موجود نداشته و خود نیز در شبکه های اجتماعی حضور ندارد.
زارع پور از زمان نشستن بر جایگاه وزارت، در ابتدا تلفن همراه و پیامک را وسیله ارتباطی خود با مردم اعلام نموده و گفته بود فرصت زیادی برای حضور در شبکه های اجتماعی ندارد و نباید توقع داشت که در همه ساعت ها در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشد و پاسخ دهد. با این وجود، گفته بود که نگاه منفی به شبکه های اجتماعی ندارد و روزانه پیام های خیلی از اکانت هایی که در شبکه های اجتماعی حضور دارد دریافت می کند.
وزیر ارتباطات بعد از آن هم در نشست خبری اش اظهار نمود: این که گفته می شود وزیر ارتباطات با شبکه های اجتماعی بیگانه است، درست نیست. قبل از این نیز عضو شبکه های اجتماعی داخلی بوده ام اما اعلام عمومی در مورد اکانت هایم بتازگی اتفاق افتاده است. شخصا اعتقاد دارم باید از شبکه های اجتماعی استفاده کنم که در دسترس همه مردم است.
هرچند او چند ماه بعد از حضورش در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیروی از همتای پیشین خود، در شبکه خارجی اینستاگرام هم یک حساب باز رسمی باز کرد که هم اکنون در این شبکه حضور نسبتا فعالی دارد و مسدود شدن حساب وی در اینستاگرام که توسط مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات در توییر اعلام شد، منجربه واکنش این وزارتخانه و پیگیری برای بازگرداندن این حساب شده بود.
البته او همچنان در توییتر حسابی ندارد و با وجود حضور خیلی از مسئولان ایرانی و حتی مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات در این شبکه اجتماعی، گفت درباره پلت فرم هایی که طبق قانون جمهوری اسلامی فیلتر شده اند، خط قرمز دارد و در جایگاه وزیر ارتباطات باید مقید به قانون باشد و از پلت فرم های خارجی فیلترنشده استفاده می نماید. برای اینکه نمی گردد از طرفی برای پلتفرمی محدودیت اعمال کرد و از جانب دیگر در آن بازارگرمی داشت.
منبع:

1400/12/19
14:50:17
5.0 / 5
868
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین