داغ ترینها: ....
در دیدار مدیرعامل پست با سفیر چین مطرح شد:

تبدیل پست ایران به پست هوشمند در منطقه آسیا

تبدیل پست ایران به پست هوشمند در منطقه آسیا

به گزارش کمیاب آنلاین مدیرعامل شرکت ملی پست ایران در دیدار با سفیر چین تصریح کرد: پست ایران از تجارب پست چین برای تبدیل شدن به پست هوشمند در منطقه آسیا بهره گیری خواهد نمود.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از شرکت ملی پست، نشست مشترک «محمود لیایی» مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با «چانگ هوا» سفیر جمهوری خلق چین در ایران در جهت گفتگو پیرامون برنامه همکاری ۲۵ ساله ایران و چین و توسعه همکاریهای پستی مشترک بین دو کشور برگزار شد.
مدیرعامل شرکت ملی پست در این جلسه ضمن اشاره به انعقاد تفاهمنامه همکاری ۲۵ ساله ایران و چین اضافه کرد: شرکت ملی پست ایران با عنایت به توسعه همکاریهای بین دو کشور و ظرفیت های موجود در حوزه ICT، از تجارب پست چین در زمینه هوشمندسازی استفاده می نماید.

لیایی خاطرنشان کرد: پست ایران از تجارب پست چین برای تبدیل شدن به پست هوشمند در منطقه آسیا بهره گیری می کند.
وی ضمن اشاره به فرصت مطلوب سرمایه گذاری کشور چین در حوزه ارتباطات بخصوص فعالیتهای پستی خاطرنشان کرد: جمهوری خلق چین با بهره مندی از پتانسیل های موجود در ایران و ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، می تواند در این منطقه سرمایه گذاری ویژه ای در زمینه فعالیتهای پستی ایجاد نماید.
سفیر جمهوری خلق چین هم با ابراز خرسندی از دعوت پست ایران برای ملاقات مورد اشاره، به سابقه همکاریهای گسترده و خیلی خوب ایران و چین در حوزه های مختلف اشاره نمود و خواهان توسعه همکاریهای پستی بین ۲ کشور شد.
چانگ هوا تصریح کرد که پیشنهادهای پست ملی ایران به نهاد پستی ذیربط اعلام می شود.


منبع:

1400/12/20
14:04:06
5.0 / 5
1635
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین