داغ ترینها: ....

ایران نامزد تصاحب گران ترین خط تلفن همراه جهان شد

ایران نامزد تصاحب گران ترین خط تلفن همراه جهان شد

به گزارش کمیاب آنلاین گران ترین و جنجال برانگیزترین شماره تلفن همراه جهان همزمان با سایر کشورها در ایران برای نقش آفرینی زنان ایرانی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات به مزایده گذاشته می شود.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، برپایه گزارش کرسی بین المللی مشاوره اجرایی کارگروه اقتصاد دیجیتال ملی(هیات دولت)، طبق تفاهم با شبکه بین المللی _ فرهنگی اتحادیه اروپا (EUNIC) و هماهنگی پنج نهاد ملی و اصلی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، گران ترین و جنجال برانگیزترین شماره تلفن همراه جهان، همزمان با سایر کشورها در ایران هم با رقابت پنج مرجع برتر تجارت لوازم فاوا (فناوری اطلاعات و ارتباطات) به نفع بودجه قرن جدید برای نقش آفرینی زنان ایرانی عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات(ICT) به مزایده گذاشته و نتیجه آن از رسانه ملی اعلام می شود.
ارزشمندترین شماره سیمکارت جهان «این شماره رمزآلود و معنادار» برپایه مصاحبه ۱۰ روز پیش خلفان الرومی دولتمرد امارات متحده عربی (درباره اولین سمینار مزایده آن) با همکاری اپراتورهای اتحادیه عرب و با حضور سندیکای خبرنگاران جهان عرب در دبی به دلیل اعتبار مالک آن، در رقابت شدید بیشتر از ۱۲۵ نفر با قیمتی معادل ۹ رقم آخر این سیمکارت صفر ایرانی، یعنی ۲۲۸ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۲۰۶ دلار (۲۲۸.۲۲۸.۲۰۶ دلار ) و بنابر لیست ۲۰۲۱ فوربز بیشتر از درآمد سالانه برترین هنرمندان و ورزشکاران جهان بعنوان تنها بیمه بین المللی سرآمدی برند لوکس (شخصی و سازمانی) توسط بزرگ ترین شرکت بیمه جهان واقع در سوئیس خریداری شد.
این شماره با شکستن رکورد گران ترین شماره تاریخ و تثبیت افزایش بیشتر از ۸۰ درصدی رکورد جهان، طی معاوضه ای به بازرگانی ایرانی_قطری واگذار شد.
براساس این گزارش، این شماره به یکی از زنان عالیرتبه شبکه بین المللی_فرهنگی اتحادیه اروپا (EUNIC) اهدا و سپس در جهت ترویج بین المللی فرهنگ مشارکت زنان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مجدد به مزایده گذاشته می شود.
در این گزارش به نقل از اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه های جهان (AIUP) آمده است: این رویداد که در صورت موفقیت ایران حسن ختام قرن ۱۳ و حسن آگاه قرن ۱۴ برای جهش کشور تلقی می شود.


منبع:

1400/12/22
22:46:18
2.5 / 5
870
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین