داغ ترینها: ....

قرار دادن نمایشگر بر روی لنز، درست مانند فیلم ها!

قرار دادن نمایشگر بر روی لنز، درست مانند فیلم ها!

به گزارش كمیاب آنلاین یك استارتاپ جدید می خواهد تا نخستین لنز تماسی هوشمند واقعی جهان را بسازد. صفحه ای كه در مقابل چشمان قرار می گیرد و می تواند دید چشم را بهبود ببخشد.Mojo Vision امیدوار است كه بتواند برای نخستین بار یك لنز هوشمند ایجاد كند كه با روكش های پیشرفته و دقت و بزرگنمایی به كمك افراد با بینایی كم بیاید. اما به نظر می آید این واقعیت كمی در دور دست ها است. نمونه اولیه كه در نمایشگاه CES رونمایی گردید، دارای یك نمایشگر سبز و تك رنگ بود كه به یك باتری بزرگ وصل شده. همینطور این شركت احتیاج به تاییدیه شركت غذا و دارو برای عرضه و استفاده مصرف كنندگان دارد. فناوری Mojo در یك لنز سخت ساخته شده كه دارای قسمت بزرگی است كه كمی بالاتر از سطح چشم قرار می گیرد. این شكرت ادعا می كند كه كیفیت تصویر لنزها PPI ۱۴۰۰۰ است. همینطور دارای یك حسگر تصویر، رادیو و حركتی است كه به ثبات تصاویر كمك می نماید. همینطور مصرف كننده باید این لنزها را شبانه ضدعفونی و طی یك سیستم القایی اختصاصی آنرا شارژ كند.

دمویی ساخته شده نشان داد كه چگونه این لنزها می توانند به دید در شب بویژه برای افرادی كه مشكل بینایی دارند كمك نماید.
هدف نهایی از ساخت این وسیله چیزی مانند Google Glass است كه شما بدون استفاده از گوشی خود، اطلاعاتی را كه نیاز دارید بدست آورید. با یك اندازه ظریف تر این لنز می تواند خیلی از مشكلاتی كه Google Glass در ابتدا با آن مواجه گردید را كنار بگذارد.
با تمام سرمایه گذاری هایی كه بر روی این لنز صورت گرفته اما همچنان به پیشرفت و بهبود نیاز دارد و زمان دقیق عرضه آن هنوز مشخص نمی باشد. اما Mojo امیدوار است تا بتواند تا ۲ سال آینده این محصول را ارائه نماید.
theverge.com ۲۱۲۱

1398/11/03
20:17:01
5.0 / 5
4539
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین