داغ ترینها: ....

دعوت پژوهشکده سرطان معتمد از دانشجویان مستعد رشته های علوم پزشکی برای ارائه ایده

دعوت پژوهشکده سرطان معتمد از دانشجویان مستعد رشته های علوم پزشکی برای ارائه ایده

کمیته تحقیقات دانشجویی پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی، ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیت های بالای جهاد دانشگاهی در فراهم کردن بستر مناسب برای جذب دانشجویان نخبه از دانشجویان علاقمند و مستعد رشته های علوم پزشکی برای ارائه ایده های خود به این کمیته دعوت کرد.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، پروفسور اردشیر قوام زاده پدر پیوند سلول های بنیادی ایران و مشاور عالی رییس پژوهشکده سرطان معتمد در اولین جلسه کمیته تحقیقات دانشجویی پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی اظهار داشت: فرصت بزرگی که در عرصه سلول درمانی وجود دارد، علاقمندی و حضور دانشجویان بعنوان سرمایه های عظیم کشور دراین زمینه است.
وی ضمن تشویق دانشجویان به فعالیت در عرصه پژوهش و تولید علم، به برنامه های بلندمدت کمیته تحقیقات در امتداد سلول درمانی و سایر پروژه ها پرداخت.
استفاده از ظرفیت های بالای جهاد دانشگاهی در فراهم کردن بستر مناسب برای جذب دانشجویان نخبه
مائده روزبهانی دانشجوی پزشکی و دبیر این کمیته نیز در این جلسه، هدف از تشکیل کمیته تحقیقات دانشجویی پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی را استفاده از ظرفیت های بالای جهاد دانشگاهی در فراهم کردن بستر مناسب برای جذب دانشجویان نخبه و استفاده حداکثری از ایده ها و توانمندی های آنان در عرصه سلول درمانی، سرطان و سایر حوزه ها عنوان نمود.
وی اضافه کرد: در این راستا بعد از غربالگری و جذب دانشجویان و بررسی ایده ها و توانمندی های آنها، در صورت قابل اجرا بودن ایده های آنها، در حوزه اجرائی کردن آنها سرمایه گذاری و طبق موازین، تمامی امتیازات مادی و معنوی دانشجویان حفظ خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی، دبیر این کمیته با دعوت از دانشجویان علاقمند و مستعد رشته های علوم پزشکی برای ارائه ایده های خود به کمیته ابراز امیدواری کرد که این کمیته بتواند بستر لازم را برای رشد و هدایت دانشجویان فراهم نموده و موثرترین حمایت ها را بمنظور پیشبرد تحقیقات در اختیار آنها بگذارد.

1401/01/18
13:10:21
5.0 / 5
512
تگهای خبر: آموزش , اجرا , پروژه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین