داغ ترینها: ....
استاندار قم:

اولویت دانش بنیان ها تمرکز بر فناوری های مورد نیاز استان باشد

اولویت دانش بنیان ها تمرکز بر فناوری های مورد نیاز استان باشد

به گزارش کمیاب آنلاین استاندار قم کوشش برای تحقق شعار سال را یک تکلیف همگانی عنوان و اشاره کرد: اولویت در تولید دانش بنیان، تمرکز بر فناوری های مورد نیاز استان باشد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از خبرگزاری ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، سید محمد تقی شاهچراغی در اولین جلسه برنامه ریزی تحقق شعار سال در سالن امام جواد(ع) استانداری، ضمن تاکید بر لزوم مشارکت و نقش آفرینی همه اداره های دولتی و نهادهای غیر دولتی در تحقق شعار سال اضافه کرد: تمام کسانی که در این مهم دغدغه دارند باید ورود کنند تا در عمل شاهد افزایش تولید دانش بنیان در استان باشیم.
استاندار قم با اشاره به جدیت دولت در بحث تحقق شعار سال، بر ضرورت توجه به فن آوری های نرم و خلاقانه در کنار فن آوری های سخت اصرار کرد و اظهار داشت: کیفیت و کمیت در موضوع تولید دانش بنیان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نیازمند اهتمام بیشتری در افزایش این شاخص ها هستیم.
شاهچراغی در ادامه مدیریت نتیجه گرا را مورد توجه قرار داد و اشاره کرد: اولویت اول در تولید دانش بنیان باید تمرکز بر روی فن آوری مورد نیاز استان باشد و زمانی می توان اذعان به تحقق تولید دانش بنیان داشته باشیم که منتج به مشاهده عینی در میدان عمل و نیل به اهداف متصور برای هر حوزه باشد.
وی همین طور توسعه دانش در بخش های صنعتی و کشاورزی استان را از ضروریات و الزامات تحقق شعار سال ۱۴۰۱ دانست و از همه اداره ها و نخبگان خواست برای هدف گذاری در امتداد رسیدن به این مهم برنامه ها و پیشنهادهای خودرا به دبیرخانه ارائه نمایند.
در این جلسه روسای اداره ها و نهادهای دعوت شده بصورت جداگانه ضمن تشریح اقدام ها و کارهای های خود درباب تبیین و برنامه ریزی جامع و عملیاتی برای تحقق شعار سال و همین طور پشتیبانی از تولید دانش بنیان و اشتغال زایی، نظرها و پیشنهادهای خودرا مطرح نمودند.منبع:

1401/01/22
16:31:08
0.0 / 5
591
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین