داغ ترینها: ....

اداره پست آمریکا با تورم کمرشکن غافلگیر شد

اداره پست آمریکا با تورم کمرشکن غافلگیر شد

به گزارش کمیاب آنلاین لوئیس دیجوی، رئیس اداره پست آمریکا اخطار داد این سازمان با تورم قابل ملاحظه هزینه ها، دست و پنجه نرم می کند و هزینه های بالاتر، افزایش ناگریز قیمت تمبرها را به دنبال خواهد داشت.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، دیجوی در یک مصاحبه ۹۰ دقیقه ای به رویترز اظهار داشت: سرویس پست آمریکا همزمان با کوشش برای حذف ۱۶۰ میلیارد دلار بدهی پیشبینی شده در مدت ۱۰ سال، تأثیر هزینه های بالاتر را احساس می کند.

رئیس اداره پست آمریکا اظهار داشت: تورم به میزان قابل توجهی بالاتر از پیشبینی ما در این برنامه بوده است و تصور می کنم ما سال جاری در تورم برنامه ریزی نشده، ۱.۸ میلیارد دلار هزینه بیشتر متحمل خواهیم شد.

اداره پست آمریکا در سال منتهی به ۳۰ سپتامبر، ۴.۹ میلیارد دلار ضرر خالص از درآمد ۷۷.۱ میلیارد دلار و ۸۲ میلیارد دلار هزینه را گزارش کرد. انتظار می رود اداره پست آمریکا در گزارش نتایج مالی خود در پنجم مه، جزئیات بیشتری از تأثیر تورم عرضه کند.

اداره پست آمریکا اوایل ماه میلادی جاری به کمیسیون رگولاتوری پست، افزایش قیمت تمبر نامه درجه یک از ۵۸ سنت به ۶۰ سنت را گزارش کرد و قیمت کلی نامه درجه یک را حدودا ۶.۵ درصد افزایش داد. این سازمان قیمت تمبرها را در اوت سه سنت بالا برده بود. اداره پست آمریکا تصریح کرد این افزایش قیمت پایینتر از نرخ تورم سالانه ۸.۵ درصد است.

دیجوی که به مسائلی نظیر هزینه های حمل و نقل و نیروی کار اشاره نمود، درباره تأثیر تورم پیشبینی شده و لزوم افزایش قیمتها، صریح بود و درباره کمبود مالی در این سازمان اخطار داد.

اداره پست آمریکا تحت قانونی که ماه جاری، توسط جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به امضا رسید، حدود ۵۰ میلیارد دلار کمک مالی از کنگره دریافت کرد. با این وجود دیجوی اظهار داشت: باید حدود ۳۵ تا ۴۰ میلیارد دلار از هزینه ها کاسته شود و درآمد اداره پست تا یک دهه آینده حدود ۲۵ میلیارد دلار افزایش پیدا کند تا اهداف مالی محقق شود.

بر اساس گزارش رویترز، با کاهش حجم نامه ها، اداره پست آمریکا از سال ۲۰۰۷ بیشتر از ۹۰ میلیارد دلار ضرر خالص گزارش کرده است. این سازمان در فوریه، ضرر خالص سه ماهه ۱.۵ میلیارد دلار را به ثبت رساند.

منبع:

1401/02/04
09:53:21
0.0 / 5
590
تگهای خبر: سرویس , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین