داغ ترینها: ....
در صورت رفتنی شدن

مدیرعامل توییتر ۴۲ میلیون دلار می گیرد

مدیرعامل توییتر ۴۲ میلیون دلار می گیرد

به گزارش کمیاب آنلاین اگر در مدت ۱۲ ماه از تغییر کنترل مدیریت توییتر، به خدمت پاراگ آگراوال، مدیرعامل این شرکت خاتمه داده شود، وی ۴۲ میلیون دلار دریافت خواهد نمود.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، ایلان ماسک، میلیاردر کارآفرین روز دوشنبه قراردادی برای خرید توییتر به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار بست تا به فعالیت این شرکت شبکه اجتماعی بعنوان یک شرکت سهامی عام آخر دهد.

ماسک در اظهارنامه سهام که ۱۴ آوریل تنظیم کرده بود، اعلام نموده بود به مدیریت توییتر اعتماد ندارد.

برآورد شرکت ایکولار نشان داده است بر اساس قیمت خرید ۵۴.۲۰ دلار ماسک برای هر سهم توییتر و ارزش یک سال حقوق پایه و تخصیص سریع سهام وعده داده شده، اگر به فعالیت پاراگ آگراوال بعنوان مدیر عامل توییتر در مدت ۱۲ ماه بعد از تغییرات مدیریتی این شرکت خاتمه داده شود، وی ۴۲ میلیون دلار دریافت خواهد نمود.

آگراوال که پیش از این مدیر فناوری توییتر بود، در نوامبر مدیرعامل این شرکت شد و پولی که وی برای سال ۲۰۲۱ دریافت کرد، ۳۰.۴ میلیون دلار بود.

پاراگ آگراوال روز دوشنبه به کارمندان توییتر اظهار داشت: آینده این شرکت بعد از اینکه ایلان ماسک قرارداد خصوصی کردن توییتر را نهایی کرد، مشخص نیست.

آگراوال در جلسه پرسش و پاسخ با کارمندان درباره برنامه های ماسک برای توییتر، پرسشهای در ارتباط با احتمال اخراج کارمندان و منطق هیات مدیره برای این قرارداد را به ماسک ارجاع داد و گفت باید از وی پرسیده شوند.

ماسک گفته است اعتقاد دارد توییتر باید یک پلت فرم برای آزادی بیان باشد. کارمندان از آگراوال پرسیدند: آیا دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا که سال قبل برای همیشه از دسترسی به توییتر محروم شد، بعد از انتقال کنترل این شرکت به ایلان ماسک، اجازه بازگشت پیدا خواهد نمود. مدیرعامل توییتر در پاسخ اظهار داشت: به محض نهایی شدن قرارداد، نمی دانیم این پلت فرم چه مسیری را در پیش خواهد گرفت. معتقدم بمحض اینکه فرصت صحبت با ایلان را پیدا کردیم، این سوالی است که باید از او پرسید.

آگراوال به کارمندانش اظهار داشت: هیچ برنامه ای برای اخراج وجود ندارد.

بر اساس گزارش رویترز، برت تایلور، رئیس هیات مدیره توییتر هم تلاش کرد به کارمندان این شرکت اطمینان دهد توافق با ایلان ماسک، تداوم فعالیت این شرکت تا زمان نهایی شدن قرارداد را در اولویت قرار می دهد.

1401/02/06
23:41:09
2.5 / 5
640
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین