داغ ترینها: ....

شروع ثبت نام جشنواره های بین المللی و جوان خوارزمی

شروع ثبت نام جشنواره های بین المللی و جوان خوارزمی

کمیاب آنلاین: ثبت نام و ارائه طرح در سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی و بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی شروع شد.


به گزارش گروه علم وآموزش ایرنا، بر طبق اعلام دبیرخانه این جشنواره در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، ثبت نام برای شرکت و ارائه طرح در سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی از امروز (سه شنبه ششم اردیبهشت) شروع و تا اختتام شهریور ماه امسال ادامه دارد.
سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش بنیان و تجاری ساری نتایج تحقیقات، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران و نوآوران و فناوران کشور و فراهم کردن بستر مناسب برای همکاریهای علمی در سطح جهان امسال برگزار می گردد.
طرح های قابل پذیرش باید در هفده گروه تخصصی شامل فناوری های شیمیایی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، مهندسی عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی های نو، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری نانو، مهندسی هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مهندسی مکاترونیک و طرح برگزیده موفق در تولید ملی در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل پژوهش های بنیادی، پژوهش های کاربردی، طرح های توسعه ای، نوآوری و فناوری و ابتکار به جشنواره بین المللی خوارزمی ارائه شود.
متقاضیان می توانند بوسیله پایگاه اطلاع رسانی جشنواره بین المللی خوارزمی به آدرس www.khwarizmi.ir با مراجعه به قسمت سامانه جامع جشنواره بین المللی خوارزمی نسبت به ثبت نام، ارائه مشخصات فردی و مستندات طرح اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خودرا تعریف کنند، لازم است پیش از شروع پروسه ثبت نام، فایل راهنمای مربوط به ثبت نام را مطالعه کنند.
ثبت نام جشنواره جوان خوارزمی تا تیرماه
همچنین ثبت نام بیست و چهارمین دوره جشنواره جوان خوارزمی از امروز (سه شنبه ششم اردیبهشت) شروع و تا اختتام تیرماه ادامه دارد، در این دوره از جشنواره جوان خوارزمی طرح های ارسالی در ۱۶ گروه تخصصی مورد ارزیابی و داوری قرار می گیرند.
طرح های قابل پذیرش در شانزده گروه تخصصی شامل فناوری های شیمیایی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، مهندسی عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی های نو و زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری نانو، مهندسی هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات و مهندسی مکاترونیک است.
همچنین در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل طرح ها و پژوهش های بنیادی، طرح ها و پژوهش های کاربردی، طرح های توسعه ای، نوآوری و فناوری و ابتکار قابل پذیرش است.
متقاضیان شرکت در بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی بوسیله پایگاه اطلاع رسانی جشنواره خوارزمی www.khwarizmi.ir و پایگاه اطلاع رسانی جشنواره جوان خوارزمی http: //www.irost.org/young در قسمت سامانه جامع جشنواره های خوارزمی نسبت به ثبت نام و ارائه مشخصات فردی اقدام کنندو شناسه کاربری و کلمه عبور خودرا دریافت نمایند، لازم است شرکت کنندگان پیش از شروع پروسه ثبت نام، فایل راهنمای مربوط به ثبت نام را مطالعه کنند.


منبع:

1401/02/07
17:44:25
0.0 / 5
640
تگهای خبر: آموزش , تخصص , تولید , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین