داغ ترینها: ....
معاون اول رییس جمهور در نشست با كاركنان شركت ملی پست مطرح كرد

تاکید بر نقش اساسی پست در ارسال مرسولات اینترنتی و خانگی

تاکید بر نقش اساسی پست در ارسال مرسولات اینترنتی و خانگی

به گزارش کمیاب آنلاین معاون اول رئیس جمهور با قدردانی از زحمات و کوشش های کارکنان شرکت پست خصوصاً در دوران شیوع ویروس کرونا تاکید کرد: باید شرکت ملی پست ایران باتوجه به وضعیت جدید اداره کشور و افزایش کسب و کارهای اینترنتی و خانگی، نقش اساسی در جابجایی کالاها و اموال مردم داشته باشد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، محمد مخبر عصر امروز(سه شنبه) در نشست صمیمی و مراسم افطاری با کارکنان شرکت ملی پست ایران به افزایش فعالیتهای کسب و کارهای اینترنتی در کشور و همینطور ارسال مرسولات کالایی مردم از راه شرکت پست بخصوص در دوران انتشار کرونا اشاره و خاطرنشان کرد: باید امکانات مناسب با عنایت به نقش و وظایف جدید این شرکت در اختیار این سازمان قرار گیرد.
معاون اول رئیس جمهور از کارکنان شرکت پست خواست تا با کوشش برای ارسال کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به درب منزل ایشان از برخی دلالی ها که سبب افزایش قیمت تمام شده یک کالا می شود، جلوگیری نمایند.
معاون اول رئیس جمهور کارکنان پست را نماد صداقت و امانت داری خطاب کرد و ضمن اشاره به دغدغه ها و مشکلات ایشان، تصریح کرد: دولت تمام تلاش خویش را در کمیسیون ها و هیئت دولت به کار خواهد بست تا مشکلات این قشر زحمت کش هر چه سریعتر برطرف شود.
معاون اول رئیس جمهور در ابتدای سخنان خود ضمن اشاره به سه مقطع مهم فعالیت و کار شرکت ملی پست در دوران پیش و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و همینطور شیوع کرونا در کشور اظهار داشت: در دوران نهضت اسلامی از یاد نمی بریم که چگونه کارکنان زحمتکش، صادق، امین و مجاهد شرکت پست نامه مبارزین انقلاب اسلامی را با شجاعت جابجا می کردند.
مخبر افزود: در دوران جنگ هم شرکت ملی پست ایران با جابجایی نامه های رزمندگان و خانواده های آنان مایه دلگرمی، آرامش و روحیه بخشی به آنان بود.
معاون اول رئیس جمهور همینطور ضمن اشاره به فعالیتهای مجاهدانه کارکنان شرکت پست در دوران انتشار کرونا خاطرنشان کرد: در بسیاری کشورهای جهان فعالیت شرکتهای پست در دوران کرونا تعطیل شد اما در جمهوری اسلامی ایران کارکنان شرکت پست با شجاعت، قدرت، دلسوزی و تعهد اجازه نداند حتی یک لحظه فعالیتهای این شرکت متوقف شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم در این مراسم با تاکید بر این که در دوران شیوع ویروس کرونا، فعالیت شرکت پست به علت خریدهای اینترنتی و غیرحضوری مردم چند برابر شد، افزود: در این دوران بار کسب و کارهای دیجیتال بر روی دوش کارکنان شرکت ملی پست بود و باید حمایت های ویژه ای از این قشر زحمت کش شود.
عیسی زارع پور با تاکید براینکه باید فعالیت شرکت پست به سمت هوشمند سازی حرکت نماید، اظهار داشت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم به دنبال آن است که از فناوری های روز برای ارسال نامه ها و محموله های کالایی مردم حداکثر استفاده را کند.
وی همینطور به روند و مراحل کاری شرکت پست اشاره و تصریح کرد: بزرگترین مرکز تجزیه مرسولات پست سال قبل در تهران افتتاح شده و در مرحله قبول کالاها هم سرویس ویژه ای برای کسب و کارهای اینترنتی و خانگی فراهم گشته است تا بدون رفتن به شرکت پست مرسولات آنان در شبکه پست به گردش در بیاید و در بخش رهسپاری و توزیع هم برنامه هایی داریم تا با هوشمند سازی روند امور تسهیل شود.
زارع پور تصریح کرد: اصلاح تعرفه های پستی باید تبدیل به یک رویه در دولت شود تا در ابتدای هر سال و متناسب با نرخ تورم تعرفه ها اصلاح گردد.
در این مراسم همینطور به پاس بزرگداشت سردار قاسم سلیمانی، تمبر یادبود این شهید و سردار بزرگ و رشید اسلام به دکتر مخبر تقدیم شد.
منبع:

1401/02/09
12:27:23
0.0 / 5
562
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین