داغ ترینها: ....

بازار رمزارز غرق خون شد

بازار رمزارز غرق خون شد

کمیاب آنلاین: بیتکوین برای ششمین هفته متوالی غرق خون شد و این مورد بدترین روند از سال 2014 تا حالا شمرده می شود.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا و به نقل از کوین، ارز دیجیتال پیشرو در بازار شکست خورده و منجر به آن شده که بازار بصورت مداوم قرمز باقی بماند. با توجه به این که قیمت آن برای بار دوم در این هفته بطور خطرناکی نزدیک به شکستن به زیر ۳۰ هزار دلار رسید همچنان ترس در دل سرمایه گذاران به وجود می آورد. این دارایی دیجیتال حالا ششمین هفته قرمز متوالی خودرا در بازار ثبت کرده است و هیچ نشانه ای از توقف به این زودی ها نشان نمی دهد.
به سبب این که تمام دارایی های دیجیتال دیگر حوزه رمزارزها تمایل دارند روندهای بیتکوین را دنبال کنند خونین شدن بیتکوین دلیلی برای هشدار است. آخرین باری که دارایی دیجیتال چنین روندی را نشان داد، هشت سال پیش در سال ۲۰۱۴ بود.
در سال ۲۰۱۴ به میزان ۶ هفته تعطیلی قرمز برای این رمزارز ثبت گردید و نتیجه آن بازار نزولی گسترده بود. حال، اگر تاریخ را باور نماییم و بیتکوین بار دیگر از این روند پیروی کند، می تواند به این معنا باشد که این تنها شروع است. اگر این روند تاریخی حفظ شود، ممکنست بیتکوین پیش از به انتها رسیدن این روند نزولی، پایین ترین سطح ۲۰هزار دلار را شاهد شود.
در سطح هفتگی، تنها سطح پشتیبانی اصلی فعلی بین ۲۸ هزار تا ۳۲ هزار دلار است. با این وجود، هر کسی که این دارایی دیجیتال را دنبال می کند بتازگی می داند که قادر به حفظ موقعیت بالای ۳۲ هزار دلار نیست به این معنا که بیشترین حمایت هم اکنون در سطح ۲۸ هزار دلار است، قیمتی که بدون شک خرس ها را خوشحال می کند برای اینکه بعنوان یک سیگنال نزولی برای بازار عمل می کند.
حتی در سال ۲۰۱۴، بازار از یک بازار صعودی باورنکردنی خارج شده بود، درست مانند رالی های صعودی سال ۲۰۲۱، که شاهد رشد دارایی دیجیتال به بالای ۶۰۰ دلار بود. با این وجود، آنچه بعد از آن رخ داد ۶ روند متوالی قرمز بود و در پایان، دارایی دیجیتال بیش از ۵۰ درصد از ارزش خودرا از دست داد و بار دیگر به مرز ۲۰۰ دلار رسید.
هم اکنون، بیتکوین نتوانسته است جایگاه خودرا بالای ۳۲هزار دلار نگه دارد اما به این معنا نیست که گاوها از مبارزه برای بازیابی موقعیت خود دست کشیده اند. ۳۱هزار دلار همچنان یک نقطه حمایت اصلی برای گاوها باقی مانده است. با این وجود، نیاز به اطمینان از این که بیتکوین به زیر ۳۰هزار دلار سقوط نمی کند قوی است.
دلیل این امر این است که بااینکه پشتیبانی قابل توجهی از دارایی دیجیتال در سطح ۲۸ هزار دلار وجود دارد، سقوط به این نقطه همچنان یک سیگنال نزولی خواهد بود و به خرس ها تسلط لازم در بازار می دهد تا بتوانند بیشتر به سمت پایین فشار بیاورند.
برای برخی سقوط به زیر ۲۸ هزار دلار اجتناب ناپذیر است. اگر این اتفاق بیفتد، مهمست توجه داشته باشید، در صورتیکه ممکنست پشتیبانی در ۲۵ هزار دلار وجود داشته باشد، سطح پشتیبانی اصلی بعدی احیانا در بالاترین قیمت قبلی ارز دیجیتال حدود ۲۰ هزار دلار است.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۲۶ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱۲.۰۴ درصد کمتر شده است.
هم اکنون ۴۳.۹۹ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۲.۱۸ درصد افزایش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۸.۶۲ میلیارد دلار است که ۳۹.۴۵ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۲۷.۸۲ میلیارد دلار است که ۱۲.۷۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۲۰۶.۸۳ میلیارد دلار است که ۹۴.۶۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روز رسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۷: ۲۵ بامداد به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۸ هزار و ۸۴۵.۰۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۷.۹۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲۷.۳۹ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۲هزار و ۰۵۳.۹۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۳.۲۶ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳۰.۲۷ درصد کاهش
۳- بایننس کوین
قیمت: ۲۶۴.۲۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۷.۷۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳۴.۵۳ درصد کاهش
۴- تتر
قیمت: ۰.۹۹۶۲
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۳۹ درصد کاهش
۵- سولانا
قیمت: ۵۱.۱۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲۴.۶۶ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴۵.۶۰ درصد کاهش
۶- کاردانو
قیمت: ۰.۴۹۲۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲۲.۰۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴۵.۰۵ درصد کاهش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۳۹۶۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲۳.۴۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۳۹.۱۵ درصد کاهش
۸- پولکا دوت
قیمت: ۸.۶۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲۴.۳۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴۷.۰۸ درصد کاهش
۹ - یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد افزایش
۱۰- دوج کوین
قیمت: ۰.۰۸۲۵۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲۵.۰۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳۹.۵۱ درصد کاهش
منبع:

1401/02/22
23:06:27
0.0 / 5
663
تگهای خبر: بازار , بازی , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین