داغ ترینها: ....

بازی به تیک تاک اضافه می شود

بازی به تیک تاک اضافه می شود

تیک تاک درحال انجام آزمایشهایی در ویتنام است که تا کاربران بتوانند در این اپلیکیشن ویدیوی کوتاه، بازی هم انجام دهند.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، بازیهایی که در این اپلیکیشن اضافه می شوند، درآمد تبلیغاتی تیک تاک را افزایش داده و همین طور زمانی که کاربران در این اپلیکیشن سپری می کنند را طولانی تر می کنند. تیک تاک یکی از محبوبترین اپلیکیشنهای جهان با بیش از یک میلیارد کاربر ماهانه فعال است.

ویتنام که ۷۰ درصد شهروندانش پایین ۳۵ سال سن دارند، یکی از بازارهای جذاب برای پلتفرمهای شبکه اجتماعی مانند تیک تاک، فیسبوک و یوتیوب است.

به گفته چهار منبع آگاه، تیک تاک که متعلق به شرکت چینی بایت دنس است، می خواهد قابلیت بازی را به شکل گسترده در جنوب شرقی آسیا عرضه نماید. این اقدام ممکنست در سه ماهه سوم سال میلادی جاری صورت گیرد.

بر اساس گزارش رویترز، هنوز برنامه تیک تاک برای عرضه قابلیتهای بازی در بازارهای دیگر مشخص نیست. بااینکه کاربران تیک تاک می توانند بازیهایی که پخش می شوند را تماشا کنند اما در بیشتر مناطق، قادر نیستند در اپلیکیشن تیک تاک، بازی کنند. حتی بدون بازی هم درآمد تبلیغاتی تیک تاک افزایش داشته است.

طبق آمار شرکت تحقیقاتی اینسایدر اینتلیجنس، درآمد تبلیغاتی تیک تاک سال قبل به بالای ۱۱ میلیارد دلار رسید و از مجموع فروش توییتر و اسنپ فراتر رفت.
1401/03/01
11:24:18
0.0 / 5
656
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین