داغ ترینها: ....

روزهای غم انگیز در انتظار خریداران بیتکوین

روزهای غم انگیز در انتظار خریداران بیتکوین

کمیاب آنلاین: مدیرعامل بانک جی پی مورگان معتقد می باشد که دردسرهای بیشتری برای سرمایه گذاران بیتکوین، اتریوم و کاردانو در پیش است.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، کاهش ارزش بازار خصوصاً برای دارایی های دیجیتال برتر مانند بیتکوین، اتریوم و کاردانو انتظار می رود. این بازار به شدت تحت تاثیر سقوط به ویژه با فروپاشی یکی از پروتکلهای پیشرو DeFi یعنی شبکه ترا قرار گرفته است.
با این حال، جیمی دیمون، مدیر عامل جی پی مورگان معتقد می باشد که هم اکنون دردسرهای این حوزه تازه شروع شده است. باوجود کاهش بیش از ۵۰ درصدی بازار نسبت به بالاترین حد خود، مدیر عامل این بانک می گوید که اتفاقات بدتری در پیش است.
جیمی دیمون از حامیان ارزهای دیجیتال نبوده است. با وجود این، بانکی که او بعنوان مدیرعامل، ریاست آنرا بر عهده دارد، موضع خودرا نسبت به دارایی های دیجیتال کاهش داده و با برنامه های مختلفی برای ارائه گزینه های معاملات ارز دیجیتال به مشتریان خود پیش رفته است. باتوجه به بازار رمزارزهای دیجیتال همین طور این مورد که هم اکنون بازار تا حدی در معرض دید قرار گرفته، دیمون توضیح داد که بانک انتظار کاهش بیشتری دارد.
مدیرعامل این موضع را در یک کنفرانس خدمات مالی اعلام و اظهار نمود که «طوفانی اقتصادی» بازار را تکان خواهد داد. بدیهی است که چنین چیزی در تمام بازارهای مالی موج می زند و بازار رمزارزهای دیجیتال نیز در امان نخواهد بود.
دیمون به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال سفارش کرده است که خودرا آماده کنند برای اینکه وی انتظار نوسانات بازار را دارد. به سبب این واقعیت که فدرال رزرو اجرای سیاست های انقباض کمّی را شروع خواهدنمود و موجب می شود فدرال رزرو نقدینگی را از بازار حذف کند.
دیمون هشدار داد: ابرهای طوفانی در راه هستند و فقط نمی دانیم که این طوفان کوچک است یا ابرطوفان خواهد بود.
به نقل از باینسس، با نگاهی به نمودارها، نیازی به کارشناس نیست تا متوجه شود که بازار رمزارزهای دیجیتال نیمه اول سال ۲۰۲۲ خشن بوده است.
سقوط بیش از یک تریلیون دلار در کمتر از یک سال بازار را از بین برده است و اگر دیمون درست بگوید، ممکنست تنها شروع راه باشد. اگر فدرال رزرو انقباضات کمّی را شروع کند و نقدینگی را از بازار خارج کند، بر قدرت خرید بیشتر سرمایه گذاران تاثیر می گذارد و موجب می شود پول بیشتری از ارزهای دیجیتال بیرون رود.
چنین کاهشی می تواند بازار را چند سال عقب بیاندازد و آنرا در پایین ترین سطح سال ۲۰۲۰ قرار دهد. اگر بازار رمزارز به روند بازار سهام ادامه دهد که امسال در نزول مداوم بوده است، کاهش شدید نقدینگی موجب می شود که بازار سهام بطور قابل توجهی تکان بخورد و تاثیر نامطلوبی در بازار رمزارزهای دیجیتال بوجود آورد.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۲۱ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۴.۸۶ درصد کمتر شده است. هم اکنون ۴۶.۳۱ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۱۵ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۸۱.۱۲ میلیارد دلار است که ۵۵.۸۱ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۶.۴۶ میلیارد دلار است که ۷.۹۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۶۹.۸۳ میلیارد دلار است که ۸۶.۰۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۸: ۰۰ بامداد به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۹ هزار و ۶۰۳.۳۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۶۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۵۵ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: هزار و ۷۵۴.۵۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۶.۱۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۹۶ درصد کاهش
۳- بایننس کوین
قیمت: ۲۸۶.۷۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۶.۴۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۰.۶۵ درصد کاهش
۴- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
۵- سولانا
قیمت: ۳۹.۵۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۷۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۷.۱۳ درصد کاهش
۶- کاردانو
قیمت: ۰.۵۹۱۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۱۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۴۵ درصد افزایش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۳۸۸۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۴۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۷.۲۹ درصد کاهش
۸- پولکا دوت
قیمت: ۹.۱۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۶.۸۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۳.۶۲ درصد کاهش
۹ - یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد افزایش
۱۰- دوج کوین
قیمت: ۰.۰۷۹۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۲۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۹.۴۰ درصد کاهش
منبع:

1401/03/18
10:20:59
0.0 / 5
652
تگهای خبر: اجرا , بازار , خدمات , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین