داغ ترینها: ....

تاریخ نهایی برگزاری الکامپ

تاریخ نهایی برگزاری الکامپ

کمیاب آنلاین: سازمان نظام صنفی کامپیوتر ی استان تهران بر برگزاری نمایشگاه الکامپ در تاریخ 10 تا 13 مرداد تاکید کرد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، با شیوع ویروس کرونا در جهان و ورود آن به ایران از اسفندماه سال ۱۳۹۸، خیلی از نمایشگاه ها به تعویق افتاده و برخی لغو شدند. بیست وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) نیز ابتدا مقرر بود سال ۱۳۹۹ اجرا شود اما چندین بار به سبب کرونا به تعویق افتاد و البته الکام استارز (بخشی از الکامپ با حضور استارت آپ ها) در بهمن ماه ۱۳۹۹ بصورت آنلاین اجرا شد. بعد از آن نیز مقرر بود الکامپ ۲۶ در تیرماه و بعد از آن در بهمن ماه ۱۴۰۰ اجرا شود که باز هم به سبب وضعیت کرونائی کنسل شد.
در نهایت بعد از فراز و فرودهای فراوان و با مساعد شدن شرایط عمومی و شروع مجدد برگزاری نمایشگاه ها، تاریخ جدید برگزاری بیست وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) به عنوان بزرگ ترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور مشخص شد. بنا بر اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ، این نمایشگاه توسط سازمان نظام صنفی کامپیوتری تهران از روز چهارشنبه ۱۰ مرداد لغایت روز پنج شنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران انجام خواهد شد.
در این جهت سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران در اطلاعیه ای اعلام نمود: برگزاری نمایشگاه الکامپ در سالی که «تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین» نامیده شده، اهمیت مضاعف دارد. بعد از سه بار تعویق غیرمنتظره این نمایشگاه به سبب پاندمی کرونا و هزینه های سنگینی که تعویق های مکرر به شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات تحمیل کرده است، سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران خودرا متعهد به برگزاری این نمایشگاه در بازه زمانی ۱۰ تا ۱۳ مرداد ماه می داند. این زمان توسط سازمان توسعه تجارت و شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران و برمبنای تقویم سالانه نمایشگاهی و فضای موجود نمایشگاهی تعیین شده است.
پیرو درخواست تعداد کثیری از شرکتها در خصوص برگزاری نمایشگاه الکامپ در زمان مقرر، سازمان نصر تهران که سیاستگذار این نمایشگاه است در هماهنگی با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران نسبت به برگزاری نمایشگاه الکامپ هم زمان با نمایشگاه پدافند غیرعامل و با رعایت تمام شعائر مذهبی ایام محرم در موعد مقرر اقدام خواهدنمود. از شرکتها تقاضا می شود برنامه ریزی های خودرا برای حضور فعال در نمایشگاه، مطابق روال عادی دنبال و اخبار مرتبط را بوسیله سایت نمایشگاه و رسانه های اجتماعی رسمی الکامپ را دنبال کنند. آخرین اخبار و اطلاعیه های در رابطه با برگزاری این رویداد بزرگ و کلیدی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، تنها بوسیله ستاد برگزاری نمایشگاه به مشارکت کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.
منبع:

1401/04/14
10:44:06
0.0 / 5
695
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین