داغ ترینها: ....
وزیر ارتباطات در حاشیه جلسه دولت خبر داد

ارائه بسته اینترنتی رایگان برای سه دهک درآمدی

ارائه بسته اینترنتی رایگان برای سه دهک درآمدی

به گزارش کمیاب آنلاین وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات از ارائه بسته اینترنتی رایگان برای سه دهک درآمدی پایین جامعه آگاهی داد و اظهار داشت: این بسته برای کسانی است که یارانه 400 هزار تومانی را در یافت می کنند.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دولت اظهار داشت: برای سه دهک درآمدی پایین جامعه بسته اینترنتی رایگانی را فراهم کردیم که هموطنانی که مشمول هستند می توانند به درگاه ملی خدمات هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند که آنجا شماره تلفنی را ثبت می کنند و بر روی همان شماره تلفن، حال از هر اپراتوری باشد، یک بسته اینترنت رایگان را برایشان فعال می نماییم.
وی در پاسخ به این پرسش که مدت استفاده از این بسته چقدر است، اشاره کرد: دائمی است، البته بسته ها چهار ماهه بوده، اما بصورت دائمی هر چهار ماه یکبار برقرار می شود و می توانند از آن استفاده کنند.
وزیر ارتباطات در آخر اظهار داشت: این بسته برای سه دهک درآمدی پایین که بطور معمول کسانی هستند که یارانه ۴۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند می باشد و با مراجعه به این سامانه می توانند چک کرده و این بسته را برای خود فعال کنند.
زارعی پور در ادامه در پاسخ به سوالی درباب دلیل کندی سرعت اینترنت با توجه به این که شبکه هایی مانند فیلیمو و تلوبیون نیز تحت تاثیر آن کند شده اند، اظهار داشت: اگر مردم کندی در هر جا مشاهده نمودند با سامانه ۱۹۵ وزارت ارتباطات که بصورت شبانه روزی پاسخگو هستند تماس بگیرند و همین طور سایت وزارتخانه، موضوع را بررسی می نماییم.
وی اضافه کرد: اما کندی کلی اینترنت طی دو سه روز گذشته به سبب قطعی های گسترده ای که طی دو، سه شب داشتیم صورت گرفت که برطرف شده است، اما اگر موردی در جایی مشکلی داشت سامانه ۱۹۵ وزارتخانه بصورت شبانه روزی آماده است تا گزارشات مربوطه را دریافت نمایند و دوستان به سرعت موضوع را پیگیری و بررسی نموده و به متقاضیان پاسخ می دهند.

منبع:

1401/04/18
09:04:01
0.0 / 5
490
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین