داغ ترینها: ....

توییتر برای شکایت از ایلان ماسک تیم حقوقی استخدام کرد

توییتر برای شکایت از ایلان ماسک تیم حقوقی استخدام کرد

کمیاب آنلاین: توییتر برای شکایت از ایلان ماسک که از قرارداد 44 میلیارد دلاری خرید این شرکت شبکه اجتماعی پا پس کشیده است، شرکت حقوقی ˮواچتل، لیپتون، روزن اند کاتزˮ را استخدام کرد.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، بلومبرگ به نقل از منابع آگاه نوشت: توییتر می خواهد اوایل هفته جاری شکایت خودرا تنظیم کند. توییتر با استخدام "واچتل"، به وکلایی نظیر بیل ساویت و لئو استراین دسترسی پیدا خواهدنمود که به عنوان رییس دادگاه دِلاویر عمل می کنند که به این پرونده در آنجا رسیدگی خواهد شد.

ایلان ماسک از شرکت "کوئین امانوئل اورکوهارت اند سالیوان" کمک می گیرد که دفاع موفق در مقابل یک ادعای افترا در سال ۲۰۱۹ داشته و نماینده وی در یک پرونده شکایت سهامدار مقابل اقدام ماسک برای خصوصی کردن شرکت تسلا در سال ۲۰۱۸ است.

دِلاویر خانه بیش از ده ها شرکت سهامی عام آمریکا همچون توییتر و بیش از ۶۰ درصد از ۵۰۰ شرکت فورچون است. در دادگاه دِلاویر، قضات که کارشناسان حقوقی کسب وکار هستند، به پرونده ها بدون هیات منصفه رسیدگی می کنند و نمی توانند حکم پرداخت خسارت تنبیهی را صادر کنند. برمبنای مبارزات حقوقی قبلی مربوط به پرونده های ادغام شرکت ها، چنین پرونده ای ممکنست چند ماه بطول بیانجامد و اغلب به توافق خارج از دادگاه برای اجتناب از کشمکش بیشتر منجر می شود.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و پولدارترین مرد جهان در اظهارنامه رگولاتوری که روز جمعه بعد از اختتام فعالیت بازار تنظیم شد، اعلام نمود قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری خرید توییتر را لغو می کند برای اینکه این شرکت شبکه اجتماعی مفاد گوناگون توافق خرید را نقض کرده است. برت تایلور، رییس هیات مدیره توییتر، در واکنش به این تصمیم اعلام نمود هیات مدیره می خواهد اقدام حقوقی را برای اجرای این توافق، پیگیری کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ارزش سهام توییتر در معاملات رسمی با ۵.۱ درصد کاهش، به ۳۶.۸۱ دلار رسید و بعد از اختتام فعالیت بازار، ۴.۸ دیگر کم شد و به حدود ۳۵ دلار رسید.

منبع:

1401/04/20
20:23:29
0.0 / 5
698
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(2)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین