داغ ترینها: ....

۱۸۰۰ کارمند مایکروسافت در آستانه اخراج

۱۸۰۰ کارمند مایکروسافت در آستانه اخراج

کمیاب آنلاین: مایکروسافت برای همسو کردن گروههای کسب و کار خود و سمت ها بعد از آخر سال مالی این شرکت در ۳۰ ژوئن، بعضی مشاغل را حذف می کند.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، مایکروسافت می خواهد استخدام برای سمت های دیگر را ادامه دهد و سال مالی جاری شمار کارمندانش را افزایش دهد.

این اخراج ها شامل کمتر از یک درصد از ۱۸۰ هزار کارمند مایکروسافت می شود و در گروههای مختلف شامل مشاوره و راه کارهای مشتری و شرکا صورت خواهد گرفت و در مناطق جغرافیایی پراکنده خواهد بود.

مایکروسافت در اطلاعیه ای اعلام نمود امروز ما تعداد اندکی حذف مشاغل داریم. مانند همه شرکتها، اولویتهای کسب و کار خویش را به صورت مرتب ارزیابی کرده و بر مبنای آن، تغییرات لازم را صورت می دهیم. این شرکت به سرمایه گذاری در کسب و کار خود و افزایش شمار کارمندانش در سال پیش رو ادامه می دهد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، مایکروسافت در سالهای اخیر معمولاً حذف مشاغل را مدت کوتاهی بعد از تعطیلات چهارم ژوییه در آمریکا اعلام نموده است. این شرکت اعلام نمود اخراج های اخیر ارتباطی به دورنمای اقتصادی تیره ندارد اما در ماه مه، روند استخدام در گروههای ویندوز و آفیس را آهسته کرده بود.
1401/04/22
09:13:41
0.0 / 5
602
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین