داغ ترینها: ....

تاریخ برگزاری الکامپ به آبان ماه تغییر نمود

تاریخ برگزاری الکامپ به آبان ماه تغییر نمود

کمیاب آنلاین: بیست وششمین نمایشگاه الکامپ پس از آن که بار دیگر به تعویق افتاد، در تاریخ جدید خود از 19 تا 22 آبان ماه انجام می شود.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، با شیوع ویروس کرونا در جهان و ورود آن به ایران از اسفندماه سال ۱۳۹۸، خیلی از نمایشگاه ها به تعویق افتاده و برخی لغو شدند. بیست وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) نیز ابتدا مقرر بود سال ۱۳۹۹ اجرا شود اما چندین بار به سبب کرونا به تعویق افتاد و البته الکام استارز (بخشی از الکامپ با حضور استارت آپ ها) در بهمن ماه ۱۳۹۹ بصورت آنلاین اجرا شد. بعد از آن نیز مقرر بود الکامپ ۲۶ در تیرماه و بعد از آن در بهمن ماه ۱۴۰۰ اجرا شود که باز هم به سبب وضعیت کرونائی کنسل شد.
بعد از آن، در ابتدای تیرماه سال جاری اعلام گردید که مقرر شده نمایشگاه الکامپ از ۱۰ تا ۱۳ مردادماه تشکیل گردد. هرچند مقرر شده بود سازمان نظام صنفی کامپیوتری تهران به عنوان سازمان برگزارکننده الکامپ، این رویداد را با رعایت تمام شعائر مذهبی ایام محرم در موعد مقرر برگزار کند، اما این تاریخ نیز به سبب همزمانی با دهه اول ماه محرم، با مخالفت هایی روبه رو بود.
بدین جهت ستاد اجرائی الکامپ امروز اعلام نمود باتوجه به اعلام شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران، بیست وششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ در تاریخ جدید خود از ۱۹ تا ۲۲ آبان انجام می شود. ستاد اجرائی ضمن عذرخواهی از تغییر پیش آمده، به اطلاع می رساند دبیرخانه برگزاری نمایشگاه، کلیه برنامه های جانمایی و اجرائی را طبق روال خود انجام خواهد داد.
منبع:

1401/04/24
17:17:08
2.5 / 5
759
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین