داغ ترینها: ....

روند افزایشی سهم بازار ایرانسل ادامه دارد

روند افزایشی سهم بازار ایرانسل ادامه دارد

كمیاب آنلاین: ایرانسل برمبنای داده های آخرین گزارش انتشار یافته توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، موفق شده است در پاییز 1398 همچنان روند افزایشی سهم بازار خودرا حفظ كند.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، برمبنای داده های موجود در آخرین گزارش انتشار یافته توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی(رگولاتوری)، سهم بازار ایرانسل از ۴۲.۹۹۳ درصد در سه ماهه‌ی دوم ۱۳۹۸، به ۴۳.۳۱۷ درصد در سه ماهه‌ی سوم افزایش یافته است.
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در هر فصل، گزارشی رسمی را با عنوان «فصل نامهٔ آماری» منتشر و در آن، اطلاعاتی مانند تعداد خطوط واگذار شده، تعداد مشتركان فعال، ضریب نفوذ و سهم بازار اپراتورهای تلفن همراه را اعلام می كند.
جلد سی ویكم فصل نامهٔ آماری، جدیدترین نسخه‌ی این گزارش است كه آمار مربوط به سه ماهه‌یسوم سال ۱۳۹۸ را منتشر نموده است.
بر اساس این گزارش، در سه ماهه‌ی سوم سال ۱۳۹۷، مشتركان فعال ایرانسل ۵۱میلیون و ۱۴۱هزار و ۴۲۹ مشترك، مشتركان فعال همراه اول ۶۲میلیون و ۷۹۴هزار و ۷۲۸ مشترك، مشتركان فعال رایتل ۴میلیون و ۱۱۱هزار و ۴۶۲ مشترك و مشتركان فعال تله كیش(اپراتور سازمان منطقه آزاد كیش) ۱۳هزار و ۸۰۰ مشترك بوده است. جمع كل خطوط فعال اپراتورها در سه ماهه‌ی سوم سال نیز ۱۱۸میلیون و ۶۱هزار و ۴۱۹ مشترك بوده است.
در سه ماهه‌ی دوم سال ۱۳۹۸ نیز، مشتركان فعال ایرانسل ۴۹میلیون و ۸۹۹هزار و ۹۹۸ مشترك، مشتركان فعال همراه اول ۶۱میلیون و ۷۳۱هزار و ۵۲۴ مشترك، مشتركان فعال رایتل ۴میلیون و ۴۲۰هزار و ۱۴۶ مشترك و مشتركان فعال تله كیش نیز ۱۳هزار و ۷۵۸ مشترك بوده است. جمع كل خطوط فعال اپراتورها در سه ماهه‌ی دوم سال نیز ۱۱۶میلیون و ۶۵هزار و ۴۲۶ مشترك بوده است.
براساس داده های ارائه شده در جلد سی و یكم فصل نامه‌ی آماری رگولاتوری، «سهم بازار» اپراتورهای دیگر در سه ماهه‌ی سوم سال ۱۳۹۸، برای همراه اول ۵۳.۱۸۸ درصد، برای رایتل ۳.۴۸۲ درصد و برای تله كیش ۰.۰۱۱ درصد بوده است. 2121


منبع:

1398/12/05
14:13:03
2.5 / 5
3964
تگهای خبر: اپراتور , بازار , تلفن , رادیو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین