داغ ترینها: ....

جدید ترین بروزرسانی تلگرام در اپ استور فیلتر شد

جدید ترین بروزرسانی تلگرام در اپ استور فیلتر شد

به گزارش کمیاب آنلاین، از زمانی که شرکت اپل، فروشگاه اپ استور را راه اندازی کرده است، طراحان بزرگ و کوچک مشکلاتی در فرایند تایید این شرکت پیدا کرده اند که انتشار اپلیکیشن های آنها را به تاخیر انداخته یا به کلی حذف کرده است.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، برنامه پیامرسان تلگرام جدید ترین اپلیکیشنی است که با این مشکل روبرو شده است. پاول دوروف، مدیرعامل تلگرام دهم اوت پیامی در کانال تلگرام خود منتشر و اعلام نمود جدید ترین بروزرسانی این اپلیکیشن دو هفته است که در فرایند بازنگری اپل مانده و این شرکت هیچ اشاره ای به علت نگه داشتن آن نکرده است.

طبق گزارش وبسایت ورج، این بروزرسانی در نهایت منتشر گردید و دوروف در اینباره در تلگرام اطلاع رسانی کرد. مدیرعامل تلگرام اظهار داشت: اپل به تلگرام اعلام نموده است باید قابلیت جدیدی به نام "تل ایموجی" که به قول دوروف، نسخه متحرک کیفیت بالاتری در مقایسه با ایموجی های استاندارد است را حذف کند. این ایموجی ها، شبیه ایموجی هایی هستند که اپل استفاده می نماید اما پویایی آنها کمک می نماید پیام رسانی اندکی گویاتر شود.

دوروف اظهار داشت: این حرکت گیج کننده ای از جانب اپل بود چونکه "تل ایموجی" بعد جدیدی به ایموجی ثابت و باکیفیت پایین آورده و اکوسیستم آنها را به طرز قابل توجهی غنی خواهد نمود.

این که قابلیت مذکور چطور اکوسیستم کلی اپل را غنی می کند، هنوز به صورت کامل مشخص نمی باشد، اما این اقدام اپل واقع گیج کننده است چونکه تلگرام پیش از این انتخابهای ایموجی و استیکری عرضه نموده که بسیار فراتر از مجموعه ایموجی های یافته شده در iOS بودند. در واقع، دوروف گفته است بیشتر از ۱۰ دسته ایموجی جدید در جدید ترین بروزرسانی تلگرام وجود دارد و این شرکت زمان خواهد گذاشت تا "تل ایموجی" را منحصرتر و شاخص تر کند.

بر اساس گزارش وبسایت انگجت، در جدید ترین بروزرسانی تلگرام، بهبودهای زیادی در ارتباط با ایموجی صورت گرفته است. این شرکت یک "پلتفرم ایموجی باز" را راه اندازی می نماید که در آن همه می توانند ایموجی های خویش را بارگزاری کنند و مشترکان سرویس پولی تلگرام می توانند از ایموجی ها استفاده نمایند. کاربرانی که مشترک پولی تلگرام نیستند، می توانند ایموجی های سفارشی سازی شده را مشاهده و از آنها در پیامهای ذخیره شده، استفاده نمایند.
1401/05/24
09:34:45
5.0 / 5
711
تگهای خبر: اپل , پیام رسان , تلگرام , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین