داغ ترینها: ....

خدمات جدیدی که دانش بنیان ها با ارائه آن حمایت می شوند

خدمات جدیدی که دانش بنیان ها با ارائه آن حمایت می شوند

به گزارش کمیاب آنلاین، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام نمود: مراکز خصوصی عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی ارائه کننده هفت خدمت ویژه در حوزه آزمایشگاهی می توانند از حمایت ها و مزایای ویژه ای که برای شرکت های دانش بنیان تعریف شده است، بهره مند شوند.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، «خدمات طراحی آزمون»، «تولید نمونه اولیه»، «آماده سازی نمونه آزمون»، «کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی»، «آنالیز نمونه»، «تعمیر و نگهداری» و «تولید نرم افزارهای آزمایشگاهی» خدماتی هستند که به جرگه کالاها و خدمات دانش بنیان پیوستند.
این مراکز بعد از تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می توانند از مزایای در نظر گرفته شده برای شرکت های دانش بنیان همچون «معافیت مالیاتی»، «تسهیلات لیزینگی خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی»، «تخفیف های مالیاتی»، «بهره مندی از حمایت های قانون شرکت های دانش بنیان و تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی»، «تخفیف در خرید تسهیلات بیمه و تسهیلات لیزینگی» و «خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی» بهره گیرند.
در حال حاضر یک هزار و ۳۷۹ مجموعه به عضویت شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درآمده اند و از خدمات و مزایای عضویت در این شبکه بهره مند هستند.
این مجموعه ها ۲۶ هزار و ۸۰۸ دستگاه و تجهیز آزمایشگاهی را به اشتراک گذاشته اند.


منبع:

1401/06/06
09:01:12
5.0 / 5
645
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین